Рівненська маршрутка мало не залишила пасажира без руки

У Рівному все частіше пасажири скаржаться на водіїв маршруток. Хамство, необережність та неуважність - це далеко не повний перелік претензій до водіїв. Часто в конкуренції за пасажира водії різних маршрутів ставлять під загрозу здоров'я, а інколи й життя пасажирів. Подібну ситуацію описав на своїй сторінці у "Фейсбук", рівнянин Євген Франків.

"Неділя почалась цікаво. Стою на зупинці. Приїхала маршрутка. Оскільки йде дощ, я з парасолею, а ще маю рюкзак на плечі. Зібрав парасолю і тримаю її в ліві руці, наплічник взяв у праву. Заходжу відразу за жіночкою, вперед парасолю і... Двері зачиняються.
Словом, якби на моєму місці була жінка чи дитина, то або позбулись би парасольки, або, що гірше, отримали би травму руки.
А річ ще у тому, що то маршрут номер 65, а одразу за ним їхала 45 (велика частина маршруту в них ідентична, а отже це конкурент). Трапилось це о 11:17 номер транспортного засобу ВК0567АА.
Це тільки мені здається, що останнім часом наглість водіїв "громадського транспорту" відчувають люди все більше і більше?
" - написав Євген Франків на своїй сторінці у "Фейсбук".

Сподіваємось, що відповідні контролюючі служби чи власники даного маршруту прочитають цю інформацію та докладуть зусиль, щоб подібне не пвторювалось.

Ключові слова: 

Коментарі

Зміниться, якщо не писати скрізь і всюди що нічого не поміняється і так далі, а завжли писати скарги в управління, скарги в адміністрацію і так далі. То тоді зміниться, а ватнікам краще відразу застрелитися тоді легше буде жити і вам і нормалтним.

ну насмішив)))))))) і самою історію, і сподіваннями на якусь реакцію. молодець

Не сподівайтесь, нічого не зміниться...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.