У Рівному водій тролейбуса не випускав маму з коляскою

У спільноті "Я паркуюсь, як мудак" рівнянка розповіла про те, як, користуючись громадським транспортом, через недбалість водія тролейбуса потрапила у неприємну ситуацію.

"Ніколи не думала, що буду писати цей пост сюди, але все ж емоції змушують мене на це! Стосується це водіїв тролейбусів! Водії - ви розумієте, що відповідаєте не лише за своє життя, але й за життя багатьох людей, яких ви перевозите! Сьогодні трапилась дуже неприємна ситуація, ми їхали з діточками тролейбусом №1, приїхавши на зупинку моя донька 5 років вийшла першою з тролейбуса, я з сином в калясці якраз теж вже стояла на сходинці щоб вийти, як різко переді мною зачинилися двері, і тролейбус, набираючи швидкість починає швидко їхати, люди кричать щоб водій зупинився..., я кричу.., кондуктор кричить...... а водій собі їде, і йому там метелики, що маленька дитина сама залишилася на зупинці біля дороги! Проїхавши добрий відрізок дороги і ооо.... нарешті водій почув наші крики і зупинився!!! В мене руки трусилися, коли я виходила з того злощасного тролейбуса, ну як можна бути таким неуважним, та щей глухим!!! Слава Богу що все обійшлося..... Хочу звернутися до водіїв міського транспорту, ви немаєте права на помилки!!! Ви відповідаєте за життя людей!!!! Будьте уважнішими!!!!!" - написала обурена рівнянка.

 

Ключові слова: 

Коментарі

не в кожному тролейбусі працює ця кнопка... цю жіночку зрозуміє той хто їздить на цій траліках

А може простіше треба було дати пізди водію троля, і наступного разу він би уважно слухав?

Потрібно було не верещати на весь тролейбус, а нажати аварійний сигнал водію - це кнопочка над дверима, водій почує сигнал і зупиниться. Громадським транспортом потрібно вміти користуватися.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.