Військові Рівненщини здобули досвід НАТО

На Рівненському загальновійськову полігоні закінчився курс підготовки піхотних підрозділів Збройних Сил України за стандартами НАТО. Протягом двох тижнів Українським військовослужбовцям свій досвід передавали представники Збройних Сил Великобританії.

З метою підготовки особового складу на полігоні було розгорнуто наметове містечко та підготовлено декілька ділянок для забезпечення можливості проведення занять за стандартами військової підготовки одної із провідних країн НАТО.

З бійцями, які вже мають досвід виконання завдань у зоні проведення АТО, були відпрацьовані питання техніки ведення бою в місті та в умовах пересіченої місцевості, здійснення патрулювання, охорони та оборони важливих об’єктів, протидії диверсійно-розвідувальним групам, руху у колоні, супроводження автомобільних конвоїв.

Окремим питанням обміну досвідом між представниками Збройних Сил двох країн стала тактична медицина. Для практичного відпрацювання надання першої медичної допомоги, транспортування та евакуації поранених з поля бою жодне заняття не обходилося без евакуації поранених, надання першої медичної допомоги військовослужбовцям.

-  Ми отримали серйозний досвід від представників Збройних Сил одної із країн НАТО у виконанні бойових завдань, зокрема у питаннях мінно-вибухової безпеки, - зазначив командир батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Захід» підполковник Іван Павлюк.

-  В свою чергу наші іноземні колеги зрозуміли, як вберегтися під час артилерійських та мінометних обстрілів противника, важливість мобільності на полі бою, інших питань досвіду АТО, - наголосив командир батальйону.

Повідомляє Майор Віктор ШУБЕЦ,

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.