Свободівці вимагають розірвання двосторонніх угод міста Рівне з російськими містами-побратимами

2 лютого 2016 року за ініціятиви фракції ВО «Свобода» у Рівненській міській раді оприлюднено проєкт рішення про розірвання двосторонніх угод міста Рівне з російськими містами-побратимами, зокрема містом Кострома.

«Враховуючи військову агресію російської федерації, зокрема анексію Криму та військову окупацію частини територій Донецької та Луганської областей, котрі призвели до тисяч смертей українців, Рівне просто зобов’язане розірвати, у односторонньому порядку, так звані «побратимські» відносини із Костромою», - зазначив депутат Рівненської міської ради від ВО «Свобода» Олег Карп’як.

Варто також зазначити, що у російському місті Кострома базується 331-й гвардійський парашутно-десантний полк, військовослужбовці котрого неодноразово «губилися» в степах Донецької області та потрапляли до полону, зокрема поблизу Іловайська, під час трагічних подій наприкінці літа 2014 року. Також є свідчення про участь десантників 331-ї ГПДП у бойових діях поблизу Амвросіївки, Дзеркального та Станиці Луганської.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода" .

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.