У Рівному керівником інституту замість Лавренчука став "радикал"-викладач Львівської політехніки

Півгодини тому в приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проректорам навчального закладу, цілком несподівано для них, представився їхній новий керівник — Дмитро Симак. Попереднього керівника Андрія Лавренчука при цьому не було, працівники закладу кажуть, що після обіду його вже не бачили, повідомляє "РВ".

Сьогодні голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук підписав розпорядження про звільнення із займаної посади в.о. ректора РОІППО Андрія Лавренчука і про призначення на його місце Дмитра Симака.

Про Дмитра Симака поки відомо тільки те, що йому 34 роки, він родом з Івано-Франківщини та до останнього часу працював викладачем на кафедрі хімічної інженерії у Національному університеті «Львівська політехніка». У 2014 році пан Симак балотувався до парламенту від Радикальної партії, минулого року претендував на посаду міського голови міста Бурштин, де навчався. На виборах він посів друге місце серед 14 кандидатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Рівному "радикали" віджимають інститут

Ключові слова: 

Коментарі

"Мы и наша молодая команда хотим сделать что-то важное". Пригадуєте якому "реформатору" належать слова? Є межі логіки і практичної доцільності.

Треба подякувати нашому голові за нову методу віджимання влади у місті. Мабуть це нові колекторські прийомчики із банківського минулого. Так само як і купляти троянди за бюджетний кошт для приниження журналістів. Ми не за це брали участь у революції Гідності, не за те, щоб ви паплюжили оцю людську гідність. Честь, повага, репутація - ви хоча б морфемно ці слова з поміж інших вирізняєте? Огидно!!!

Треба подякувати нашому шановному голові області пану Ковальчуку за те щопоставив на посаду молоду енергійну національну-свідому людину, замість представника старої корумпованої влади! Слава нації!!!

А водником керує Сорока і комунальник Сергійчук це нормально ???

Ніхто не каже, що Лаврентій був гарним керівником. Його треба було гнати давно. Але це призначення ні в які рамки не лізе!!! Людину без життєвого досвіду. Всього на всього асистент на одній із кафедр ЛПІ на посаду Ректора. Нібито у Рівному фахівців немає гідних. І взагалі ці Радикали притягнули на Волинь всякий збрід з Франківська та Закарпуття, щоб захопити всі комунальні підприємства та бабло зашибати. Браво Ляшко - працюєш у кращіх традиціях регів

а попередник був ще та зараза

вони такі-настирливі,бойові підераси..

По місту гуляє радикальна зараза

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.