Студенти Рівненщини стажуватимуться в органах влади

У Рівненській обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії з відбору п’яти інтернів на Програму стажування студентів в органах влади та органах місцевого самоврядування. Проект здійснюється за сприяння Національного Фонду підтримки демократії.

Попередньо до участі в індивідуальній співбесіді було відібрано 12 кандидатів з трьох десятків найкращих студентів та молодих науковців, які виявили бажання стажуватися в органах влади Рівненської області та подали свої анкети. Серед кандидатів - студенти та аспіранти РДГУ, НУВГП, НУ «Острозька академія», які є також активними і у громадсько-політичному житті області, цікавляться електронним документообігом, боротьбою з корупцією, соціальною політикою, освітньою сферою тощо.

- Я радий, що Ви проявили ініціативу щодо участі у Програмі. У житті потрібно ставити цілі і добиватися їх. Адже, хто стукає у двері, тому їх і відчиняють. Переконаний, що стажування дасть можливість Вам, як молодим фахівцям, здобути практичний управлінський досвід і таким чином створить передумови для професійного зростання й успішної суспільно-політичної діяльності на користь країні. З радістю поспілкуюся з кожним із Вас, - зазначив голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук.

 

У роботі конкурсної комісії також взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – керівник секретаріату Рівненської обласної ради Богдан Сологуб, заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації Микола Орлов, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Рівненської міської ради Богдан Паладійчук.

Микола Орлов, який є куратором проекту, зазначив, що мета Програми – виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи у органах місцевого самоврядування.

Уже сьогодні конкурсна комісія повідомить результати співбесіди. Таким чином стануть відомі імена п’яти кандидатів, які стануть інтернами при органах влади та зможуть безкоштовно прийняти участь у тренінгах, а також відвідати Верховну Раду та Кабінет Міністрів України.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської блради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.