У Рівному з’явиться Сад історій

Експертна комісія групи компаній «РЕНОМЕ» визначила переможця конкурсу грантів. Цього разу ініціативи для участі в ньому надіслали аж тринадцять організацій Рівного.

 

 

 

 

Вибір був нелегким: багато учасників, цікаві ідеї і сміливі рішення... та беззаперечну перемогу здобув один проект.

Ним став «Сад історій». У основі концепції громадської ініціативи – озеленення рідного міста, до якого зможе долучитися кожен. Тож тепер рівняни зможуть висадити власне дерево до важливих дат – одруження, річниці, ювілею, народження дитини, Дня незалежності, Дня міста тощо. Відтак, жителі Рівного не просто робитимуть його зеленішим, а й братимуть активну участь плануванні і створенні спільного комфортного простору.

Вітаємо фіналіста і нагадуємо, що на цьому ми не зупиняємося. Уже зовсім скоро компанія оголосить про початок чергового прийому ініціатив,  а поки не зволікайте і ретельно готуйтеся до конкурсу. Нехай ідеї працюють!

Нагадаємо, що ключовою метою конкурсу грантів від «РЕНОМЕ» є створення сприятливих умов для позитивних змін у нашому місті, згуртування громад та підвищення громадської свідомості.

Всього за два роки існування ініціативи від «РЕНОМЕ» у Рівному було   оформлено стіни у відділенні онкогематології  РОДЛ, проведено фольклорно-етнографічні експедиції ЕКЦ «Веснянка», облаштувано кімнати відпочинку  у міській дитячій лікарні, встановлено workout-майданчик у парку «Лебединка», засновано навчальний молодіжний проект "Rivne Skills Hub" та багато іншого. Більше про ідеї в дії читайте на renome.ua.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.