Працівника рівненського СІЗО засудили за корупцію

Згідно із вироком суду визнано винним працівника Рівненського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області у вчиненні корупційного кримінального правопорушення.

− Доведено, що старший лейтенант внутрішньої служби систематично одержував неправомірну вигоду за передачу заборонених предметів, а саме – мобільних телефонів, особам, що утримуються у місці несвободи, − розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

На етапі досудового розслідування, що його здійснювали слідчі прокуратури області, підозрюваний уклав з прокурором, який здійснював процесуальне керівництво, угоду про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Згідно з вироком Рівненського міського суду від 01.02.2016 затверджено вказану угоду про визнання винуватості, службовця визнано винним у вчиненні інкримінованого йому злочину та останньому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто 17 000 грн) з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах та установах Державної пенітенціарної служби України строком на 2 роки.

Слід зазначити, що даний вирок суду законної сили не набрав, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.