Звільнений керівник Рівненського інституту – під крапельницею в карділогії

Колишній в.о. керівника Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Андрій Лавренчук потрапив до лікарні. Інформація про те, що звільненому керівнику РОІППО Андрію Лавренчуку стало зле і його забрала швидка, підтвердилась, пише "Четверта влада".

В приймальному відділенні Рівненської центральної міської лікарні підтвердили, що вчора, 2 лютого, Андрія Лавренчука доставили до кардіологічного відділення, де він і зараз знаходиться.

Про стан Андрія Лавренчука у лікарні не повідомили.

Проте вдалося дотелефонуватися до самого Андрія Лавренчука, який вчора трубки не піднімав.

– Я зараз під крапельницею і мені дуже погано, – каже Андрій Лавренчук. – Коментувати нічого не хочу.

Зазначимо, що про звільнення Андрія Лавренчука заявив 2 лютого прес–секретар голови Рівненської облради Володимира Ковальчука Андрій Лобчук.

Згодом відповідна інформація з`явилася на сайті інституту, а сьогодні, 3 лютого, й на сайті Рівненської облради.

Розпорядження Володимира Ковальчука про звільнення Лавренчука. Фото з сайту РОІППО

Щодо причин звільнення Андрія Лавренчука, то, згідно інформації на сайті обласної ради, службова перевірка встановила порушення чинного законодавства ще на етапі призначення Андрія Лавренчука на посаду виконуючого обов’язки ректора РОІППО. У 2013 році його призначили на посаду, аби налагодити роботу інституту в термін до проведення виборів ректора науково-педагогічним колективом. Однак, за понад два роки, які Андрій Лавренчук керував закладом, він так і не організував виборів. До слова, контракт з ним закінчився 17 липня 2015 року та не був продовжений.

– Я прийняв рішення відсторонити його від займаної посади та протягом короткого терміну провести вибори ректора, як того вимагає Закон України «Про вищу освіту». Аби це сталося прозоро та демократично, на посаду виконуючого обов’язками керівника закладу призначено людину не з Рівного і яка не зможе впливати на рішення колективу. Це фахівець в освітній галузі – кандидат технічних наук Дмитро Симак, який до цього працював у Національному університеті «Львівська політехніка», – зазначає Володимир Ковальчук.

Нагадаємо, що Дмитро Симак є екс–кандидатом в народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка на виборах 2014 року.

Ключові слова: 

Коментарі

Лавренчук це ще той риг, але щоб так нагло тулити "свого". Це неприпустимо. Пан Ковальчук точно хоче,що його взяли на улюблене знаряддя праці свого боса-партнера))

А що означає "свої"? Ті хто використав партійний бренд на виборах, не пройшов і сподівався на подальші "бонуси" від партії. Та хоча й партій в нас переважно немає. Об"єднання під вибори. Тут "чужі-свої" визначаються очевидно за іншими критеріями)))))))))))

Звичайно, з засланими козачками -легше домовлятися!!!! От тому і звільнили!!! бо скрізь своїх просунути треба!

постійно про своїх забувають у всіх партіях, чи то Свобода, чи то Радикальна. Запрошують засланих козачків...

Це як неприпустимий вірус, який поширується на всю Рівненщинну !! Що за віджимання? що за методи?

КАРАНТИН БЕЗКАРНОСТІ РАДИКАЛАМ!!!!!!!! Хто прийшов до влади???? Які методи та наслідки мають необдумані дії ..........обуренюю не має меж

Вражають форми і методи приведення цих нових кадрів! А ще за яких критеріїв їх призначають!

А чим поганий Вчений з великої літери к.е.н. Мельник Леонід Васильович, який балотувався від Радикальної партії до Рівненської міської ради?

Стидота! Гарний початок, пане Гросмейстер, Е-2, Е-4)) Чим ти кращий за Януковича?)))) Куди дивиться пане Президенте???!!!

90-ті повертаються)))) чи за це стояли на Майдані? ЦЕ Революція Гідності привела до влади цю гоп- стоп команду? Боже, навчіть їх дотримуватись кодексу держслужбовців і хоча б поменше брехати. Вже закладає вуха від скандалів, від того, що твориться останнім часом. Що відбувається, вони не в правовому полі? Тиснуть, віджимають, давлять? Нічого, і не таких долали. Народ терпіти не буде.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.