Рівнян просять допомогти дівчинці, хворій на рак

17-річна пацієнтка онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні Іванна Щетиніна потребує допомоги. У неї лейкоз. нарешті відновила лікування лейкозу. Нещодавно дівчина отримала черговий блок "хімії" і потребує подальшого лікування. Найближчим часом на медикаменти потрібно зібрати більше 4 тисяч гривень. 

"Після неймовірно довгих тижнів подолання ускладнень Іванна заступила на "хімію". Ще з листопада, після перших "хімій" у дівчини відбулось значене погіршення стану. Була і реанімація, і герпес, і проблеми з засвоєнням їжі. Дуже повільно, день за днем, Іванна, її мама, лікуючий лікар долали ці всі перепони. Зникали одні, з’являлись нові. Лише в січні, коли стан став більш-менш стабільним, почала лунати фраза: «Ще день, і як буде все гаразд, буде наступний блок». В такій ситуації і пацієнт, і лікар – заручники обставин. Адже ускладненнями нехтувати не можна, а значить не можна заступати на "хімію". А отже давати шанс хворобі. Словом, замкнене коло, - написала у "Фейсбуку" волонтер Юлія Кутик. - І ось на сьогодні – дівчина вже отримала цей блок. І знову завдання – відновитись після "хімії". Завдання не з легких. Мужня 17-річна дівчина та її ніби незламна мама день за днем долають страшну хворобу. Мама Лариса ні на день не залишає доньку. А вдома – двоє молодших дівчат. Почуття мами неможливо передати словами, коли ти ділишся навпіл, думками, серцем, між хворою дитиною в лікарні та дітьми, що залишились вдома. Не легше і Іванці. Адже в її віці – саме час для друзів, розваг, навчання, захоплень. Та хіба цим зараз зайняті думки дівчини, що вже три місяці поспіль не залишає відділення онкогематології? Єдина відрада для обох – приїзд сестер та братів до Іванни. 
Наразі ми замовили для Іванки ліки та парентеральне харчування на три дні: 
Олікліномель 1500мл – 1 уп.
Контрівен 10 тис. од. амп. – 1 уп.
Есенціале Н 5 мл амп. – 1 уп.
Лазолван 15мг амп. – 1 уп.

Нам терміново треба зібрати суму 4200 гривень. Тому ми знову просимо вас допомогти дівчині подолати ускладнення та відновитись після хімії!
Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54
Реквізити для надання допомоги:
УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

КАРТА ПРИВАТБАНК
5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду
Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.