На Рівненщині не працює вузькоколійка

Рух по вузькоколійної залізниці "Антонівка-Зарічне" (Рівненська дирекція залізничних перевезень) з півночі 4 лютого припинено через крадіжку невідомими особами на перегоні "Зарічне-Біла" проводів повітряної лінії зв'язку загальною протяжністю близько 5 кілометрів, про це повідомляє "ЦТС". 
"Дотримання безпеки перевезень на ділянці постійно ускладнюється через несанкціоноване втручання сторонніх осіб, розкрадання деталей колії, енергоживлення, підкопів шукачів бурштину та інше", - наголошується в прес-релізі Львівської залізниці.
Львівська залізниця змушена припинити рух потягів по вузькоколійці до моменту повного відновлення роботи всіх систем. Матеріали про крадіжку передані в правоохоронні органи.

Ключові слова: 

Коментарі

прикро визнавати, але вже навряд чи запрацює знову, грошей на ремон як завжди не виявиться, та і для УЗ вона була проблемою, бо була збитковою, а працювала дотаційно ... тому вони і не поспішатимуть її відновлювати. Без руху залізниця швидко прийде в занепад, буде поступово розкрадатися. Ті хто вкрав провода УРОДИ!!! свинота найвищого гатунку. Тепер багато поліських сіл будуть відрізані від "великої землі" поміж болотами, і будуть жити як в прадавні словянські часи натуральним господарством. Бо навіть за дрібязком зїздити до найближчого магазину це ніби в турпохід відправлятися. Навіть у Карпатах з логістикою краще.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.