Рівненська журналістка відповіла депутату: "Я ходжу лише до людей, яких поважаю"

Журналістка телеканалу "Інтер" Інна Білецька емоційно та гостро відповіла депутату Рівненської обласної ради Богдану Файфурі. Інтернет-сайт "В кулуарах" у статті "Білецьку не обрали, бо … не спілкувалася із Богданом Файфурою?" навів цитату голова фракції партії "Конкретні справи", сказану в програмі журналіста сайту "ВСЕ" Олексія Кривошеєва "Тіньовий сектор".

Мова йшла про обрання Рівненською облрадою двох кандидатів із числа громанських активістів в Наглядову раду за роботою нової патрульної поліції. Тоді, нагадаємо, депутати обрали давнього друга нинішнього голови облради  "радикала" Володимира Ковальчука та помічника народного депутата Юрія Вознюка. На питання, чому не проголосували за таких відомих громадських активістів, як Інна Білецька чи Ліана Диновська, депутат відповів: "Ніхто з тих людей, про яких ви говорили, до мене на фракцію не підійшов, не попросився, не прийшов і не сказав: "Я, Білецька, хочу те і те…". Треба спілкуватися".

У відповідь на це Інна Білецька написала на своїй сторінці у "Фейсбуку":

"Канкрєтна відповідь кантретному впливовому депутату: Я, Білецька, хочу те і те...
Я, Білецька, так багато всього хочу - і нову поліцію, де не працюватимуть некрасиві головою і душею люди з душком двіженій, перегару і голодними, брехливими очима. Хочу облраду, де покірні царям депутати, не гратимуться в богів перед смертними, бо свої вапросіки всігда прийдеться рішать, пане Файфура, хочу щоб в облраду потрапляли за хай і непотрібним, але законом, а не підсунувши тих, хто менше вклав. Хочу щоб війна закінчилася і сіли всі ті, хто медалями груди незаслужено завішав. Хочу щоб дітей можна було вилікувати, а не хоронити передчасно, бо бюджет ділимо аби-як і мовчимо дружно міцним депутатським корпусом, коли діти вмирають. Хочу щоб реабілітаційний центр для атошників область мала, але не через рішання з "впливовими" депутатами, а тому, що він потрібен. Хочу щоб всім, хто плазує і принижується, щоб дістатись до корита, було соромно. 
Але вам я про це не казатиму. Не хочу. 
І ходжу я лише до людей, яких поважаю. Або за грошима для АТО. Або по роботі. До вас нема підстав йти"
. – написала Інна Білецька на своїй сторінці у "Фейсбук".

Коментарі

Стільки уваги та поваги від активістів та громадських діячів. Цікаво було б побачити реальну підтримку ІнтерДіви на виборах. Хай би сказали своє слово виборці, 70 % яких не користуються інтернетом і про більшість місцевих "активістів" нічого не знають.

Хто такий цей - фейфура? Що він? Хто він? Що він зробив для країни? Лузер! Лузером....

Гость IP 107.170.174.130, вкуси себе за дупу і захлинись вже своєю жовчю, підстаркувата курво

Відповідь цьому дибілу чи хто там це писав- Опубліковано Гость Чтв, 04/02/2016 - 14:42 IP 107.170.174.130
Ой, та білецька вже не знає що сама хоче...

Як пишеш коментар, то хоч назвись, чмо! Піарся ти так, живи 2 роки у війні, у вічній біганині за справедливістю, щоб жили такі як ти придурки в нормальній країні!!!

Ой бля, недожурналістка? та ти(Гость Чтв, 04/02/2016 - 14:42 IP 107.170.174.130) ніхто проти неї, і близько не смердиш!!! набор цифр- ось ти хто!!!)))

Головна проблема в Україні та, що в людей відібрали національність, тому зараз спостерігається "спеціалізація": при чисельності євреїв (полукровок, четвертаків) 0,2% (на 2001 р.) їхня доля в органах влади складає 70-90%. Оце і є причиною негараздів України - корупція, війна. Своїми діями вони розпалюють міжнаціональну ворожнечу.
Потрібно встановити СПРАВЕДЛИВИЙ ценз - скільки якої національності проживає в Україні - стільки (в %) повинно бути їх і у владних структурах.

Даю відповідь під цим дописом так як не є користувачем соціальних мереж.
Панні Інно. Я Вас взагалі не знаю і з Вами не спілкувався це і підтверджую. Можливо Ви чудова людина з загостреним почуттям справедливості і дійсно хочете все те що написали вище. Хочу продовжити Вашу думку і Ваші дії на майбутнє. Пропонуйте своїх чесних та незаплямованих людей в якості керівників комунальних закладів. Чиніть тиск на владу в питаннях реабілітації учасників АТО та членів їх сімей. Зійдіть з високого Олімпу своєї принциповості та недосяжності та пробачте селюка який затронув тонкі струни Вашої душі. У свому інтервю я намагався задати рівень відкритості та дискусії. Вирвавши слова Ви забули зміст. ПРОПОНУЙТЕ ПРИНЦИПИ ТА ДІЇ А НЕ ОСІБ. З ПОВАГОЮ ДО АКТИВНИХ ТА НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ маленький богдан файфура

Реально як тьолка вона норм, єдине сіські маленькі )))

А в чому заздрити?

Заздріть людям мовчки, особливо - хорошим...

Так то вона нічого, я би вдув

Сторінки