Рівненські ЖКП проживуть до нового року - експерт

Експерт у галузі ЖКГ Сергій Пінчук, на своїй сторінці у "Фейсбук" розмістив допис у якому розповів, що швидше за все, списання багатоквартирних будинків з балансу ЖЕКів буде перенесено ще на пів року. 

"Армагедон 1-го липня" для багатоповерхівок відкладається. 
Списання багатоквартирних будинків з балансу ЖЕКів швидше за все буде перенесено ще на пів року. 
2 лютого Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроект "Про житлово-комунальні послуги", яким у прикінцевих положеннях термін обслуговування багатоповерхівок ЖЕКами подовжено до 1 січня 2017 р. Прогнозовано, закон буде прийнято в цілому вже на весняній сесії парламенту.
З одного боку це добре, оскільки Кабмін так і не виконав норму закону, відповідно до якої станом на 1 січня 2016 р. мали буди ухвалені усі підзаконні акти, а це і типовий договір на управління будинком, і порядок списання будинків з балансу ЖЕКів, порядок зберігання протоколів зборів тощо.
З іншого боку, це продовження агонії існуючої системи. Якщо зараз до 1 липня усі багатоповерхівки повинні визначитися із формою управління або місцева влада має призначити управителя, то тепер управителів будуть визначати аж до нового року. А ЖЕКи цей час продовжуватимуть паразитувати на будинках. Для прикладу: яка мотивація ЖЕКам здійснювати повноцінну підготовку до експлуатації будинків в осінньо-зимовий період 2016-2017, якщо з 1 січня вони знімають із себе відповідальність за їх утримання?..-
написав Сергій Пінчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.