«Зеленій стежці» у Рівному бути

Новий фітнес-маршрут вздовж берега Усті: від вулиці князя Володимира до Басового Кута почнуть прокладати та облагороджувати вже з початком тепла, повідомляє "Сфера". Так, перша частина коштів на це з міського бюджету  надійшла. 

Поки що ця територія вздовж річки Устя засмічена і зовсім туристично не приваблива. Змінити цю несправедливу ситуацію рівненські активісти хочуть вже давно. Навіть розробили цілий проект під назвою «Зелена стежка».  

Юрій Ойцюсь, голова Спілки велосипедистів Рівного:

- Від проспекту Миру і до Бандери буде відновлюватися частина цієї стежки. Будуть відновлюватися бетонні покриття, стежка буде обладнана пандусами. В першу чергу пандуси потрібні, щоб на такі мости заїжджати, щоб люди могли з візочками, інвалідними візочками спускатися.

Будівельні роботи в рамках проекту мали розпочатися ще восени, але  їх відтермінували, щоб дочекатися сприятливих погодних умов, - кажуть аткивісти.  

Юрій Ойцюсь, голова Спілки велосипедистів Рівного:

- Треба плюсова температура, щоб це робити. Зараз я хочу знову зустрічатися з мером, питати чи все в силі і коли почнуться роботи. Організаторські питання вирішуються зимою, а весною вже щось починається робитися.

Рівняни такі ініціативи радо підтримують і дуже мріють не лише про облагородження території, а й про очистку нашої головної водної артерії  - річки Усті.

- Ви ж бачите, що там вже замулилося, багнюка. Вже її давно треба облагородити й очистити, щоб люди могли відпочивати. А нашому меру, то на його совісті, ми повинні йому допомагати, бо ми теж люди.

На реалізацію фітнес-маршруту  передбачено один мільйон 800 гривень з міського бюджету. Активісти сподіваються, що новий проект стане візитівкою нашого міста та улюбленою територією  активного відпочинку рівнян.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.