Рівненського нардепа усунули від керівництва в Радикальній партії

"5 кращих років життя - і, як виявилось, вартує лиш захворіти - і ці 5 років обнуляться..." - написав народний депутат Андрій Лозовий на своїй сторінці у "Фейсбуку".

Це коментар політика до світлини з копією протоколу зборів Київської територіальної організації Радикальної партії. Згідно з документом, Андрія Лозового усунуто від керівництва організацією за пропозицією лідера партії Олега Ляшка.

Днем раніше Андрій Лозовий залишив у соціальних мережах пост, де передбачав своє звільнення з посади керівника Київської партійної організації.

"СКОТСТВО вищої міри. Не хотів про це писати, але не можу. Маю серйозні проблеми зі здоров'ям. У вівторок зробили першу операцію - вирізали шматок шиї. Завтра - друга операція.

В цей час "партійці і соратники" замість того, щоб провідати - усувають мене від керівництва Київською міськорганізацією та приймають інші кадрові рішення, щоб пошвидше усунути патріотів з партії і не врахувати думку тих, хто цій партії присвятив життя на відміну від підлабузників, що з'явилися синхронно з високим рейтингом.

Прибирати партійця в той час, коли йому колять знеболювальне - до такого навіть регіонали не опускалися.

Олег Ляшко, прошу вас публічно і ВІДКРИТО для партійців і громадськості озвучити УСІ рішення, які сьогодні прийнята так звана Президія Політради РПЛ, знаючи, що мене на ній не буде", – написав Андрій Лозовий на своїй сторінці у соціальній мережі.

Коментарі

"СКОТСТВО вищої міри!!!!! Звільняти людей, як в.о. виконуючого обов'язки Лавренчука незаконно і призначати на посади своїх людей з партії на посади!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.