На Рівненщині військовим зібрали бібліотеку

Обласна книгозбірня активно долучилася до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна». Упродовж 2015 року було зібрано та передано до військової частини в Рівному та бібліотеки Рівненського загальновійськового полігону 760 книг.

Акція полягала у зборі книг та періодичних видань для військових частин міста та області для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. Було зібрано 546 примірників художньої літератури, 133 науково-популярних видання з історії української держави, Збройних сил України, культури, понад 80 енциклопедій та інших довідкових видань, повідомили у комунальному закладі «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради.

Допомагали зібрати літературу у комунальному закладі «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради, Костопільській та Березнівській центральних районних бібліотеках. Взяли участь в акції також місцеві видавництва та користувачі обласної книгозбірні, повідомили з прес-служби Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.