Рівненщина - на лідируючих позиціях в системі електронних закупівель "Prozorro"

Про це йшлося під час засідання колегії ОДА під керівництвом голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова.

Так, область посідає третє місце по Україні за найбільшою кількістю учасників торгів в системі електронних закупівель. Всього до Prozorro торік вдалося залучити 227 установ, організацій та підприємств.

Рівненщина – шоста за кількістю оголошених закупівель по Україні. Так, на сьогодні здійснено більше тисячі електронних процедур.

Сьоме місце область займає за плановою сумою закупівель – торги оголошені на загальну суму майже 50 мільйонів гривень.

«Щодо реальних результатів, то саме завдяки тому, що торги відбувалися відкрито, Рівненщина зекономила 2 мільйони 600 тисяч гривень», - відзначив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.

Тож тепер ці кошти можна буде використати на інші потреби, переконаний керівник Рівненщини.

Як приклад, торік завдяки закупівлі обладнання у класи фізики шкіл Рівненщини черезProzorro вдалося зекономити від 20 до 5 тисяч гривень у кожному районі. Ці гроші спрямували на придбання додаткової оргтехніки.

Тим часом, за словами голови Рівненської облдержадміністрації, економія у понад 2 мільйони – це лише проміжний результат. Наразі система ProZorro працює як пілотний проект, а тому не всі проводять через неї свої закупівлі.

Відтак, Віталій Чугунніков закликав усіх голів РДА більш активно переходити на проведення торгів в системі ProZorro. Він нагадав, що з 1 серпня 2016 року дана система стане обов’язковою відповідно до Закону.

Ключові слова: 

Коментарі

Ох як це Prozorro крутить в носі нашим очільникам...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.