Поранений рівненський боєць просить допомоги

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", у зоні АТО поранили бійця з Рівного - Тараса Обоїсту.

Як повідомляє пан Тарас на своїй сторінці у "Фейсбук", наразі він почувається добре. Коли повертався до місця базування - зачепив розтяжку. На щастя, важких поранень не отримав. Проте, прохає про допомогу для побратимів.


-Слава Богу за Все. Ми завжди тримаємо плани в голові, щось мріємо, думаємо та плануємо. Ми не все можемо передбачити, не все врахувати, але певні речі будуть завжди. 
Завжди є ті хто про нас хвилюється! Завжди є ті хто про нас турбується і старається оберігати, і завжди, ми в свою чергу так само стараємось турбуватись та оберігати. Бог, ніколи не дасть нам більше ніж ми можемо витримати, і Він завжди поряд у ваших вчинках, молитвах та увазі.
Вчора, повертаючись до місця базування я зачепив розтяжку. Ну, що можа сказати, Бог дурнів любить, варто бути уважнішим і не зходити в сторону йдучи при цьому по коліно в сухій траві. Все минулось, в порівнянні з тим як могло б бути - декілька дрібних шматків металу в тілі не зачепили ні важливих органів ні судин (Ура Броніку!!!), а просто застрягли в м'язах руки і ноги. Свідченням того що все добре є написання даного тексту.
А тепер друзі прохання про допомогу, я хоч і тимчасово не боєздатний, на передку у мене залишаються братики, які повинні повернутись додому: у зв'язку з погіршенням ситуації на фронті та природніх умов на порядку денному знову виникло питання транспортного забезпечення. Наші бЄтЄри Жігулі не здатні пересуватися по багнюці. Потрібна хоч 1 машина підвищеної прохідності - це Раз. А оскільки ворог, любить буянити особливо вночі, потрібен тепловізор це ДВА, а два тепловізора ще краще. 
Я звернувся за допомогою до ГО "ДАР" та з Вікторією Шинкаренко домовився про сприяння з їхньої сторони (пошуки та купівлю авто), тому Друзі допоможіть моїм братикам наваляти рукоцапам, кидайте гроші з поміткою "клоуномобіль" на Карту Приватбанку 5168 7420 2406 0265 Грушецький Валерій Андрійович всі кошти використовуються виключно на потреби армії.
Дякую Вам за те що ви в мене Є!, - написав на своїй сторінці у "Фейсбук"  
Тарас Обоїста.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.