Ревізори Рівненщини виявили фінпорушення на 43 мільйони гривень

На 43,2 млн грн фінансових порушень, що призвели до втрат, виявили протягом 2015 року спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області: сума недоотриманих фінансових ресурсів становить 20,2 млн грн, незаконні, нецільові витрати та недостачі ресурсів - 23 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області 

- Одним із пріоритетних напрямків роботи ревізорів, - говорить начальник Державної фінансової інспекції в Рівненській області Анатолій Карп’юк, - є не лише виявлення фінансових порушень, але й упередження та запобігання їх допущенню. Так, протягом 2015 року за результатами проведеного моніторингу ризикових державних закупівель було відмінено 11 процедур закупівель, очікуваною вартістю майже 20 млн гривень.

Крім того, проведено 5 державних фінансових аудитів, за матеріалами яких надано відповідні пропозиції і як результат – до місцевих бюджетів, суб’єктів господарювання державної та комунальної форми власності додатково надійшло коштів майже на 900 тис. гривень.

Заходами, вжитими Держфінінспекцією в 2015 році забезпечено відшкодування втрат ресурсів на понад 14 млн грн, з них, сума фінансових ресурсів, які додатково надійшли до бюджетів, бюджетних установ та підприємств, складає майже 5 млн гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.