Рівне долучиться до всеукраїнської акції

9 лютого о 10:00 годині за адресою м.Рівне, майдан Просвіти, 1, кім. 201 (у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації) відбудеться обласний форум «Взаємодії та розвитку». У заході візьмуть участь представники обласної влади, громадських організацій та бізнесу.

З метою поліпшення екологічної ситуації Рівненської області, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації молоді, розвитку волонтерського руху, спільного прагненні до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, громадська організація «Let’s do it, Ukraine»
спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки ряду громадських організацій проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!», яка запланована на 23 квітня 2016 року, в рамках акції буде проведено: всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», наймасштабніше прибирання країни, форуми, круглі столи та інші заходи.

Довідково:

Громадська організація “Let’s do it, Ukraine” - учасник загальносвітового руху “Let’s Do It! World”, що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

Контактні особи: 
Координатор «Let’s Do It, Ukraine» по роботі зі ЗМІ у Рівненській області – Катерина Шевцова
+38(096) 649 24 77

Координатор «Let’s Do It, Ukraine» у Рівненській області – Людмила Осипчук, +38(098) 084 82 30

E-mail: letsdoitrvua@gmail.com

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.