Рівняни можуть повідомляти про відсутність освітлення вулиць

Останнім часом збільшилася кількість скарг від рівнян на погане освітлення, або взагалі його відсутність, на вулицях міста. З проханням допомогти вирішити цю проблему мешканці звернулися до депутата Рівненської міськради Святослава Євтушенка, повідомляє прес-служба депутата.

За його словами, мешканці вулиць Вербова, Ювілейна, Князя Острозького, Корольова, Макарова та Млинівська звернулися до ньогозі скаргами щодо відсутності освітлення вулиць у вечірню пору доби.

- Рівняни нарікають, що ліхтарі часто не працюють, а місцями їх взагалі немає. Стурбовані останнім вбивством, що трапилося вночі 23 січня на вулиці Макарова неподалік ТРЦ “Екватор” саме на неосвітленій частині вулиці, мешканці просять вжити заходи для вирішення проблеми. Я, як депутат підготував звернення з цього приводу до міського голови Рівного Володимира Хомка та начальника УЖКГ міста Ярослава Сахнюка з проханням посприяти у вирішенні цієї проблеми. Адже справді чимало ліхтарів у місті не працює, що створює незручності особливо взимку, коли рано темніє. І зрозуміло, що мешканців це хвилює. Тому я, як депутат, зроблю все можливе, аби це питання було вирішене, - зазначив Святослав Євтушенко.

Рівняни про такі проблеми можуть повідомляти на сторінку його громадської приймальні у “Фейсбуці”. У повідомленні потрібно вказати назву вулиць та ділянки, які не освітлюються. Також варто зазначати, в чому саме полягає проблема — не працюють ліхтарі, чи їх взагалі немає.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.