На Рівненщині в бібліотеках працюватимуть пункти європейської інформації

Шість бібліотек Рівненщини стали переможцями проекту Української бібліотечної асоціації - «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Відтак, у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, Кузнецовській міськй публічній бібліотеці, а також Дубенській Зарічненській, Рокитнівській та Сарненській центральним районним бібліотекам за підтримки програми ЄС «Еразмус +» відкриються пункти європейської інформації (Пункти ЄІ).

Пункти діятимуть три роки.

Проект передбачає активну роботу бібліотек з популяризації знань про ЄС та надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевих громад районних центрів, невеликих міст і селищ України.

За умовами конкурсу бібліотеки-переможниці отримають: пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації; методичні посібники, рекламно-інформаційні матеріали, сувеніри про ЄС та євроінтеграцію;  доступ до електронних баз даних від Представництва ЄС в Україні та інших організацій тощо.

Довідково: У листопаді 2015 року УБА оголосила конкурс на участь у проекті. Заявки подали 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки , у яких в 2016 році буде створено Пункт ЄІ. Координатори з обраних бібліотек пройдуть дводенне навчання, відповідно до графіка, складеного Головним тренінговим центром для бібліотекарів УБА.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.