Бездомні рівненські нардепи у Києві: не на вокзалі ж жити!

Шестеро із восьми народних депутатів від Рівненщини отримують щомісяця компенсацію за винайм квартири чи готельного номера у Києві. Серед рівненських обранців відмовилися від компенсації тільки мільйонер Василь Яніцький та Андрій Лозовий, який і до обрання жив у столиці, пише "РВ".

Всього компенсацію із держбюджету отримують 177 народних депутатів. З рівненських — Олександр Дехтярчук, Юрій Вознюк, Олег Осуховський, Сергій Євтушок, Віталій Корчик та Вадим Сидорчук.

   

        Олександр Дехтярчук                          Юрій Вознюк

Кожен живе там, де хоче. Нардепи, втім, надають перевагу готелям у центрі Києва — "Національний", "Київ" та "Україна", де доба проживання, за офіційними тарифами, вказаними на сайтах, — від 700 грн.

   

   Вадим Сидорчук                              Олег Осуховський 

 Щомісяця кожен може отримати компенсацію до 15 тисяч гривень. Гроші переказують з бюджету на рахунки готелів або орендарів. Свого часу діяла інша система — нардепам видавали квартири, куплені за державні кошти, але ті швидко їх приватизовували і депутатам з наступних каденцій купували знову. У парламенті підрахували, що за оренду компенсовувати дешевше.

Віталій Корчик:

— Я ще навіть економлю для держави, бо орендую квартиру і в місяць плачу трохи більше 10 тис. грн. Оренда оформлена офіційно, у вартість компенсації входить також оплата комунальних послуг, які віднедавна дуже подорожчали.

Сергій Євтушок:

— Не жити ж народним депутатам на вокзалі! Самі знаєте, які у Києві ціни, а ми отримуємо 4700 грн. заробітної плати. Я живу у маленькій кімнатці готелю "Національний". Як на мене, добре було б зробити систему, як у Литві. Там для депутатів побудували, так би мовити, гуртожиток. Усі, хто не живе у столиці, отримує житло там, а наприкінці каденції має зробити ремонт, щоб воно у хорошому стані перейшло наступному обранцю. Приватизувати ніхто не має права.

Щоправда навряд чи Сергій Євтушок жив би в столиці на вокзалі. Ще у липні 2013 року в інтерв'ю сайту "ВСЕ" пан Сергій розповідав, що у них з дружиною є квартира в Києву, яку здають в оренду.

 

Коментарі

Депутатам компенсацію за квартири, за готелі ,за що іще потрібно компенсувати,щоб вони бідні не жили на вокзалі???А чому дітям в школах і садочках не компенсують за харчування,за те,що школярі вчаться більше як півроку без книжок,які тільки почали видавати.Коли вони вже понажираються???Мені соромно,що я живу в такій країні,де таких бідових стає ще більше і більше..................

Номер карточки вознюка в студію, закину 8 грн

Бiдного вознюка можна зрозумiти ,у нього аж двi дружини,i якщо не помиляюся - четверо дiтей, Я пропоную скинутися по пару гривень та допомогти бiдному нардепу!

І всі бля бідові!!! Стидно має бути, хоча бидлу не стидно!!! Уроди!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.