У Рівному велодоріжок не буде?

Договір на створення схеми велоінфраструктури Рівного, який був укладений між управлінням житлово-комунального господарства та НУВГП, розірвали у грудні 2015 року. А це означає, що обіцяних у Рівному велодоріжок найближчим часом не буде.

Як повідомив депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко, відповідно до договору, на розробку схеми велоінфраструктури міста передбачалося 96 тисяч гривень.

- Розробкою схеми велодоріжок займався Національний університет водного господарства та природокористування. У черні минулого року розробники разом із міським головою Володимиром Хомком та іншими чиновниками гучно презентували свої напрацювання. Тоді міський голова обіцяв, що Рівне стане велосипедним і що в місті найближчим часом відповідно до схеми будуть облаштовувати велосполучення. Вибори закінчилися і про велодоріжки забули. Більше того, в грудні 2015 року договір на розробку схеми велоінфраструктури з ініціативи міської влади розірвали. Як мені повідомили у відповідь на запит, через порушення умов договору. Та яких саме — чиновники не пояснюють. Відповідно, всі напрацювання залишилися у розробників і фактично схеми велодоріжок міста немає, її ніхто не розглядав далі та не затверджували на засіданні сесії, як передбачає процедура. А це означає, що коли у нас в місті почнуть реконструкцію будь-якої вулиці, як наприклад, Соборної в минулому році, то велоінфраструктурні потреби знову не будуть враховані. Відповідно питання, коли у Рівному будуть облаштовані велодоріжки і чи будуть взагалі — залишається відкритим. Адже швидше за все, схему створюватимуть знову з нуля, - каже Святослав Євтушенко.

Про це повідомляє прес-служба депутата.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.