Завтра засідатиме бюджетна комісія Рівнеради

11 лютого 2016 року, у четвер, о 14:30 год. в залі засідань виконавчого комітету (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії С. Паладійчук).

До порядку денного комісії внесені наступні питання:

Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про дозвіл на розроблення детального плану територіальної частини міста Рівного». (С. Семенець)

Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Програми підтримки ОСББ у м. Рівному та ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне на 2016-2018 роки». (Г. Галаша)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 № 4904 зі змінами та доповненнями». (М. Кирея)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів у місті Рівному, на 2016 -2018 роки». (М. Кирея)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до Програми енергозбереження та енергоефективності міста Рівного на 2015 -2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.03.2015 № 5025». (М. Кирея)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Макарова, 46 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Ювілейне». (Я. Сахнюк)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку № 38 на вул. Макарова на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Надія – Макарова 38». (Я. Сахнюк)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Київській, 21» (С. Таргоній)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про включення земельної ділянки на вул. А. Мельника (біля будинку № 6) до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо її відведення». (С. Таргоній)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Бахарєва, 23». (С. Таргоній)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Комплексної програми заходів з організації роботи громадських формувань з охорони громадського порядку та профілактики правопорушень у м. Рівному 2016 -2020 роки» (А. Маркевич)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Варману В. А. на лікування дружини». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Городовій Н. М. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Яковлевій В. І. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Шахрайчук Г. І. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Глузду В. Д. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Шупірі В. М. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про надання матеріальної допомоги Посоху В. М. на лікування дружини». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Максимчуку Р. В. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Оводюку В. М. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Карагодіній В. М. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Десятник Л. В. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Бобрик Г. В. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Тимейчук Р. Д. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Подейку В. В. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Костяєву Ю. М. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Гришкун Н. М. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Лук’янчук Л. А. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Руденко Н. В. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Лешкевич С. М. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Кубович М. М. на лікування дитини». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Бухті П. О. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Шевченко О. Б. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Безушку Є. П. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Роздольському В. Ф. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Найко О. П. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Алєксєєву Д. В. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Даниловій Т. В. на лікування сина». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Приймі Л. В. на лікування дитини». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Зайцеву М. О. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Левчук Н. С. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Волчку І. А. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Тітовій О. І. на лікування». (В. Покоєвчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Литвинчук О. Є. на лікування». (В. Покоєвчук)

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.