У Рівному вирішують, як повернути землю на півтора мільйона, на яку підробили документи

Чотири земельні ділянки, документи на оформлення яких були підроблені, Рівненська міська рада хоче повернути через суд. Про це під час засідання тимчасової комісії з вивчення цього питання повідомив депутат Анатолій Чугуєвець. 

Нагадаємо, наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження. Вартість цих земельних ділянок становить приблизно півтора мільйона гривень.

- За час слідства було опитано одну особу з чотирьох. Про це мені повідомив прокурор Рівного. З іншими трьома  слідчі ще не спілкувалися. Окрім того, вже є результати експертизи, якими встановлено, що печатка організаційного відділу Рівненської міськради була віддрукована на принтері, вона не справжня. Також вже відомо, що документи на всі чотири ділянки робила одна фірма. Це основна інформація, яку нам, як членам комісії, вдалося отримати від правоохоронних органів, - розповів Анатолій Чугуєвець.

Окрім того, він додав, що цих чотирьох осіб, які отримали земельні ділянки у Рівному, знають.

- Наразі результатами нашої роботи є те, що цю справу вже важко закрити, бо вона набула розголосу. Але юридично ці чотири особи, які отримали землю, через суд можуть доводити, що вони є законними власниками цієї землі, та відстоювати своє право на користування нею. Я ж вважаю, що ми маємо досягнути того, що ці ділянки повинні повернути, - каже депутат.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.