До Дня закоханих у Рівному відбудеться вечірка "Романтична мафія"

Кохання поза добра і зла. Любов - це генетична потреба. Це дар і прокляття. Любов - це хвороба, наркотик. Це втрата і набуття себе. Любов - це найпрекрасніше і найжахливіше в нашому житті ..... Хто ще не знайшов себе в іншій людині запрошуємо на «Романтичну мафію». Ви зможете познайомитися з цікавими молодими людьми, які вже поділяють часткові Ваші інтереси по скільки вони прийшли як і Ви - познайомитися, пограти в сучасну та модну гру і просто отримати позитивні емоції.

 

Вечірка відбудеться в загадковому та романтичному закладі міста Рівного Antique-bar "Servante" , там де збуваються мрії. Господарі закладу пропонують про дегустувати наливку “Смак кохання“. А хто вірить, що бажання збуваються - можуть це перевірити. Адже головний атрибут закладу – антикварний сервант, виконує найпотаємніші бажання та прохання. Після загадування бажань, ми пригостимо Вас оригінальним вишневим латте.

Під час вечірки Ви зможете пограти у Вашу улюблену Emotional Mafia

Ми зберігаємо в таємниці Ваше ім`я, для цього Вам необхідно придумати собі Нік, це ви можете зробити у формі для реєстрації: (обовязкова для заповнення*): "https://docs.google.com/forms/d/1tIPgdYOHimdcy0rZC8jA.."

Після отримання від Вас заповненої форми, ми відберемо лише 12 учасників (6 дівчат та 6 хлопців). Учасникам, яких ми відберемо, ми зателефонуємо та узгодимо організаційні питання. Саме в цьому вся інтрига вечірки:)

Реєстраційний внесок 125 грн.

Дата проведення: 13.02.2016, початок о 14.00, тривалість до 17.00

Місце проведення: аntique-bar "Servante"

м. Рівне, вул. Проспект Миру, 9, (поблизу фонтану)

Обов’язкова попередня реєстрація та заповнення форми реєстрації на Вечірку «Романтична мафія»

Довідки за телефоном (067)3621131

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.