У Дубенському районі дітей, хворих на ДЦП, лікуватимуть коні

Реабілітацію дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, проводитимуть на Державному підприємстві «Мирогощанський державний іподром». Попередня домовленість про запровадження такого проекту досягнута в ході переговорів між головою Дубенської райдержадміністрації Юрієм Парфенюком та директором ДП «Мирогощанський державний іподром» Володимиром Присяжненком.

- У нас на підприємстві є необхідна база для заняття з хворими дітьми. Є чудові коні і персонал, який за ними доглядає, – говорить директор ДП «Мирогощанський державний іподром» Володимир Присяжненко. – Для того, щоб почати працювати в цьому напрямі, потрібно зовсім небагато: підтримка та розуміння влади і ще фахівець-реабілітолог з відповідною кваліфікацією. Переконаний, що у нас на сьогодні є всі можливості, щоб разом з районною владою реалізувати подібний проект.

Попри труднощі і важку економічну ситуацію, яка була на підприємстві у минулі роки, тут все ж змогли зберегти коней. На сьогодні в стайнях іподрому трохи більше десятка коней, серед яких породисті скакуни і в минулому чемпіони.

- Зараз на конюшні нашого іподрому є дванадцять коней, із якими можна працювати, – розповідає бригадир конюшні ДП «Мирогощанський державний іподром» Вікторія Марущак. – Коні дуже позитивно впливають на дітей. У світі часто використовують спілкування хворих на ДЦП дітей з кіньми саме для реабілітації.

Про це повідомили на ДП «Мирогощанський державний іподром».

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.