Сьогодні в Рівному засідатиме транспортна комісія

Сьогодні о 10:00 год. в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та екології (голова постійної комісії О. Нестерук).

Під час засідання комісії буде представлений Звіт начальника Управління транспорту і зв’язку Віталія Миронюка та начальника відділу екології Управліня економіки міста  Валентини Веремко про виконані галузеві програми розвитку міста за 2015 рік, майбутні плани та програми на 2016 рік та використання коштів на вказані програми та заходи.

До порядку денного комісії внесені наступні питання:

1.                  Про розгляд проекту рішення «Про надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельних ділянок на вул. Ярослава Гашека, 6». (С. Таргоній)

2.                  Про розгляд проекту рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Граничній, 49».  (С. Таргоній)

3.                  Про розгляд проекту рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Польовій (біля будинку № 10)». (С. Таргоній)

4.                  Про розгляд проекту рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Басівкутській, 116». (С. Таргоній)

5.                  Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на проспекті Миру, 21 – Б"».   (С. Таргоній)

6.                  Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою  та передачу земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Весняній, 93 і затвердження втрат сільськогосподарського виробництва». (С. Таргоній)

7.                  Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою, припинення права постійного користування частини земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Клима Савура, 1 – А».                (С. Таргоній)

8.                  Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою, припинення права постійного користування частини земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Клима Савура, 1 – А».                (С. Таргоній)

9.                  Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою, припинення права постійного користування частини земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Клима Савура, 1 – А».                (С. Таргоній)

10.              Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою, припинення права постійного користування частиною земельної ділянки та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Клима Савура, 1 – А». (С. Таргоній)

11.              Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проектів землеустрою, припинення права постійного користування частини земельної ділянки та передачу безоплатно у власність земельних ділянок на вул. Клима Савура, 1 – А».               (С. Таргоній)

12.              Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Вербовій, 20».  (С. Таргоній)

13.              Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Вербовій, 20». (С. Таргоній)

14.              Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки на вул. Вербовій, 20». (С. Таргоній)

15.              Про розгляд проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду на вул. Вербовій, 20».  (С. Таргоній)

16.              Про розгляд проекту рішення «Про припинення права користування земельними ділянками, розірвання договорів оренди землі та передачу у власність земельних ділянок на вул. Академіка Степана Дем’янчука».  (С. Таргоній)

17.              Про розгляд проекту рішення «Про припинення права оренди земельної ділянки на вул. Соборній, 442 – Б, розірвання договору оренди земельної ділянки та передачу її у власність». (С. Таргоній).

Про це повідомили у прес-службі Рівненської міськради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.