На Рівненщині перевіряють готовність до весняної повені

Співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно з працівниками управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації розпочали вивчення реального стану готовності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Рівненщини до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2016 році.

Перевірки фахівці проводять з виїздом безпосередньо в райони потенційного підтоплення. Така перевірка проходила в Дубенському районі. Було вивчено реальний стан готовності об’єктів до пропуску повені та паводків.

Дані заходи, що проводяться на виконання доручення першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Юрія Приварського, мають за мету надання практичної та методичної допомоги керівному складу органів управління цивільного захисту, силам реагування щодо порядку дій в умовах повені і паводку та оцінка їх готовності до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і проведення рятувальних та інших невідкладних робіт. Також фахівці Держслужби з НС перевірять виконання Плану підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2016 році.

Підсумки перевірки детально будуть розглянуті на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області наприкінці лютого, повідомляє Дубенська РДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.