Острозький музей отримав подарунок від Патріарха Філарета

Нумізматична виставка комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради одержала в дар тринадцять нагород Української Православної Церкви Київського Патріархату, переданих Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

Серед них – найвища церковна нагорода Орден Святого Андрія Первозванного, а також Орден Христа Спасителя, три ступені ордену Святого рівноапостольного князя Володимира Великого, ордени «Святий Миколай Чудотворець», «Свята Великомучениця Варвара», «Святий Архистратиг Михаїл», два ступені ордену «Кирило та Мефодій», «Відзнака Предстоятеля» та два ступені ордену «Георгій Победоносець».

Цими високими відзнаками УПЦ КП нагороджує священнослужителів, благодійників, меценатів, парафіян, які відзначилися в розбудові Церкви Христової і жертовною діяльністю на благо православної громади. Орденом Святого Великомученика Георгія Победоносця нагороджена українська льотчиця Надія Савченко, яка мужньо бореться за свою свободу і правду в застінках російського окупанта. Відзнаками нагороджують як громадян України, так і іноземців, що дає змогу репрезентувати УПЦ КП у світовій нагородній системі.

- За останній час це один з найбільш вагомих дарів нашому заповіднику. Він особливо доречний напередодні 100-річчя з часу відкриття історичного музею в Острозі. Колектив музею висловлює щиру подяку Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за надані нагороди, а також архієпископу Рівненському і Острозькому Іларіону за сприяння в отриманні відзнак, - зазначила старший науковий співробітник комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради Людмила Жуковська.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облради

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.