На Рівненщині відбувся черговий фестиваль здорового способу життя

Черговий тур обласного фестивалю здорового способу життя провели працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради 9 лютого 2016 року у Томашгородському НВК школа І-ІІІ ступенів – ліцей Рокитнівського району. Вони завітали сюди, щоб нагадати учням про важливість занять фізичною культурою і спортом, та закликати до активного і здорового способу життя. Гості далі запропонували дітям взяти участь у спортивних естафетах та конкурсах. На пропозицію відгукнулися учні 6 – 8 класів.

Спершу на старт естафет вийшли команди у складі 8 школярів кожна. Вони демонстрували своє вміння справлятися з футбольними та фітбольними м’ячами, тенісними ракетками та хокейними ключками.

Для участі в індивідуальних конкурсах команди делегували своїх представників, котрі вміють вправно обходитися з гімнастичним обручем, скакалкою, футбольним м’ячем та влучно накидати кільця на конуси.

У естафетах найвищу сходинку п’єдесталу пошани посіла команда «Олімп» учнів 8-Б класу. Друге місце, з мінімальним відставанням, дісталося команді «Чемпіон» 8-А класу.  «Бронзу» виборола команда «Спартанці» наймолодших учасників змагань – шестикласників.

В індивідуальних конкурсах  переможцями стали:

 Анастасія Румкевич, - найкраще впоралася з гімнастичними обручами;

 зі скакалкою всіх перестрибала Юлія Примак;

 Іван Щерба найдовше жонглював футбольним м’ячем і виборов титул «Володаря м’яча»;

Іван Таргоній був найвлучнішим у накидання кілець на конуси, здобувши титул «Володаря кілець».

Переможці та призери у командних змаганнях були нагороджені дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України у Рівненській області. Призи від Відділення НОК України у Рівненській області також отримали переможці індивідуальних конкурсів.

Скориставшись нагодою, працівники «Спорту для всіх» Рівненщини вручили нагороди місцевим призерам обласного конкурсу дитячого малюнка на спортивну тематику «Спорт очима дітей», що проходив з нагоди 25 річниці створення Національного олімпійського комітету України.  Відзнаки від  КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України у Рівненській області за друге місце отримав учень 5 класу Будівської ЗОШ І-ІІ ступенів Назар Богданець. За третє місце нагороду отримала учениця 7 класу Томашгородської ЗОШ І – ІІ ступенів № 3 Ірина Кирилович. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.