Стали відомі прізвища рівнян, які будуть переатестовувати поліцейських

З понеділка громадські активісти разом із правоохоронцями будуть проводити переатестацію нині діючих поліцейських. Сайту "ВСЕ" стали відомі прізвища рівнян, що увійшли до шести сформованих комісій. Втім більшість із них - це люди, які нещодавно проводили співбесіди з майбутніми патрульними поліцейськими, котрі наразі проходять навчання у селищі Городок. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активісти оберуть рівнянам патрульну поліцію

Варто відзначити, що багато громадських активістів та журналістів подавали свої кандидатури в атестаційну комісію, після чого усіх охочих запрошували на співбесіду, на якій був присутній і очільник поліції в Рівненській області Сергій Максимов. Очевидно, він висловлювався щодо певних людей. Багато з тих, хто увійшов до складу комісій, - це колишні члени громадської ради при УМВС в Рівненській області. 

Під час проведення співбесід із нинішніми працівниками поліції комісія у своїй діяльності буде керуватися інструкцією про порядок проведення атестування поліцейських, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України. Засідання атестаційних комісій проходитиме декілька тижнів поспіль із 9.00 до 18.00. Кожній людині на співбесіду виділяють приблизно 15 хвилин. За день це майже 50 чоловік.  

Як розповідали раніше, списки працівників поліції на переатестацію будуть подаватися кожній комісії за добу до проведення співбесіди. Окрім того, що люди цілий день будуть зайняті переатестацією, вони повинні знайти час ще й для ознайомлення із наданими списками. Фізично це зробити не можливо. І очевидно, якщо пізніше у діяльності поліцейських будуть "випливати" різні нехороші факти, звинуватять активістів, бо, мовляв, самі обирали "нову" поліцію. 
 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Коваль кого буде атестувати? Може навчить як брати хабарі? В нього добре получалось, особливо за контрабанду та за землю в Б.Криниці та Обарові.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.