Ексклюзивно у Рівному! Вивчення турецької мови!

Нещодавно у нашому місті з’явилась унікальна можливість - вивчити турецьку мову. Така послуга з’явилась в ПП «Освітній центр «Євро-Курс» порівняно  нещодавно, але вже набрала популярності.  Як зазначає методист освітнього центру Юлія Мельник : «Останнім часом вивчення східних мов набирає все більшої  актуальності, але у Рівному вивчити китайську, японську чи тим більш турецьку було вкрай важко.

Викладачі знаходяться в інших містах і була можливість  лише дистанційного навчання в режимі он-лайн, проте такі заняття не завжди результативні. Усіма силами  ми намагалась знайти професійного викладача і нам це нарешті вдалось.  На разі у нас  розроблено курс навчання, підібрано літературу та проводяться перші заняття. Навчаються як українці, так і іноземці, які оволодівають українською. Для тих, кому необхідно вивчити мову у вкрай стислий термін пропонуємо курс  індивідуального навчання.»

Принагідно зауважимо, що у ПП «Освітній центр «Євро-Курс» ви маєте можливість вивчати англійську, німецьку, латинську, італійську, іспанську, польську, чеську, російську  мови та підготуватись до різноманітних іспитів. Враховуючи, що 2016 рік оголошений роком англійської мови в Україні освітній центр пропонує вивчення англійської  за різноманітними програмами, а для юридичних  осіб діють спеціальні пропозиції.

Спілкуватись модно! Вивчайте мови разом  з  «Євро-Курс»!

Контакти центру:

Адреса:вулиця Орлова, 40

Телефони:

+380 (362) 45-05-05,

+380 (362) 45-22-02,

+380 (63) 85-85-067,

+380 (68) 145-93-93

Email адреса:kursy@email.ua

на правах реклами