У Рівному діють нові рахунки для бюджетних платежів

ДПІ у Рівному повідомляє, що органами Державної казначейської служби України відкрито нові рахунки для зарахування платежів до державного та місцевих бюджетів, які діють з 8 лютого 2016 року. Така зміна проведена відповідно до вимог Бюджетного та Податкового кодексів України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2016 рік” та наказу Міністерства фінансів України від 14.01.11 №11 «Про бюджетну класифікацію та її запровадження» (зі змінами та доповненнями).

Перелік рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів для платників Рівного розміщено на офіційному порталі Територіальних органів ДФС у Рівненській області в розділі «Бюджетні рахунки». Звертаємо увагу, що більшість бюджетних рахунків змін не зазнали.

Разом з тим, введено нові коди Бюджетної класифікації з податку на додану вартість сільськогосподарських підприємств (коди БК – 14060900, 14061000, 14061100) і з податку на додану вартість від операцій з ввезення на митну територію лікарських засобів (код БК – 14070200, митниця) та відповідно відкрито бюджетні рахунки для зарахування надходжень за цими видами платежів.

Також зазнали змін коди Бюджетної класифікації та бюджетні рахунки для сплати грошових зобов’язань по рентній платі за транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України.

Упродовж січня 2016 року до ДПІ у м.Рівному надійшло 8 письмових звернень громадян, з них всі заяви. Пропозиції та скарги не надходили.

Питання, порушені у зверненнях, стосувались в основному проведення перевірок суб’єктів господарювання, інформування про ухилення від сплати податків, роз’яснення окремих норм податкового законодавства. Актуальними також були питання реєстрації та обліку платників податків, праці і заробітної плати, отримання інформації про суму сплачених податків.

Нагадаємо, звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

На обґрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено.

Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку, повідомляє прес-служба міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.