З Рівненщини в зону АТО відправлятимуть польові лазні

Командування та увесь особовий склад оперативного командування «Захід» висловлюють слова щирої вдячності трудовим колективам підприємств «Волинь-цемент», «Добробут», «Квант», «Здолбунівський механізований завод», Гощанській районній ради та особисто начальнику Рівненської дирекції залізничних перевезень ГРУНІКУ Івану Степановичу, які впродовж двох років збройного конфлікту на Сході України не покладаючи рук працюють на перемогу.

За цей час майже власним коштом трудових колективів було переобладнано та  пристосовано до комфортного проживання 14 морських контейнерів. Оббиті зсередини вагонкою, облаштовані лежаками та пічками-буржуйками, контейнери пристосували до розміщення там особового складу. Поряд з тим, завдяки підключенню до автономного джерела електроживлення, прокладеній електропроводці, воїни у повному обсязі зможуть користуватися всіма перевагами сучасного життя.

Як зазначив начальник Рівненської дирекції залізничних перевезень ГРУНІК Іван Степанович, - дякуючи нашим воїнам, що стоять на передовій, ми можемо спокійно жити тут. І щоб військовослужбовці оперативного командування «Захід» відчували справжню підтримку земляків, наші працівники з величезним завзяттям та любов’ю взялися за переобладнання контейнерів.  Як в народі отримали назви  «криївкі».

Після переміщення криївок з Рівненщини на найнебезпечніші рубежі АТО, їх обладнали в інженерному відношенні та перевірили боєм. Перекриті декількома накатами деревини та накрита земляним валом, «краївка» надійно  захистить особовий склад від ворожих снарядів та куль.

Наразі на Рівненщині активно тривають роботи з переобладнання автомобільних кунгів на польові лазні та пральні, які найближчим часом будуть відправлені в зону АТО.

Про це повідомили з прес-служби ОК "Захід"

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.