У Рівному вшанували пам'ять Клима Савура

71 рік тому в нерівному бою з силами НКВС загинув полковник УПА Дмитро Клячківський,  відомий як  Клим Савур.

Рівняни вшанували його пам’ять покладанням квітів до пам’ятника, а школярі розповідали уривки з біографії, історії про його подвиги та про те, як загинув герой.

- Я вже багато років приходжу до цього пам’ятника для того, щоб вшанувати пам’ять героя. Проте зараз це актуально, як ніколи, адже в країні війна. Найкращим подарунком Дмитру Клячківському та тим героям, які захищають нас на сході буде незалежна та вільна Україна, – розповів Володимир Хомко.

- Особисто для мене це герой, який доводить, що безвихідних ситуацій не буває. І я впевнений, що зараз на сході є такі ж герої. Клим Савур не боявся боротися за Україну і він має бути прикладом для нас, - розповів учень 11 класу Назар Небожинський.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Опубліковано Бандера Нед, 14/02/2016 - 04:05 IP 213.251.182.115 Опубліковано макс мажор Нед, 14/02/2016 - 04:07 IP 213.251.182.115 Опубліковано Вчитель історії Суб, 13/02/2016 - 19:40 IP 213.251.182.115 тебе глист,не підкидує коли Бандерою підписуєшся?:)) Майже місяць не смерділо,а тут знову виповзло,очевидно,що рупії від сбербанка закінчились:))

з приводу Орлят, треба розуміти що для Польщі львівські Орлята це те саме що для України - Крути. Так само як українські студенти піднялися на захист Києва від дикунів зі сходу так само польскі гімназисти піднялися на захист свого міста. Орлята - це польскі гімназисти та студенти які народилися і жили в Львові і вони першими стали на захист свого міста від загарбників. Прошу звернути увагу, не було польско-українського протистояння всередині міста, ворог - УНР наступало зі сходу. Казати що Львів то українське місто є помилкою бо українці там не збудували аж нічого. Українці люблять повторювати як мантру Місто заснував Данило Галицький. Так само як тепер кажуть що Одесса то Хаджиибей якому 600 років. Це смішно і безглуздо. Якщо хтось колись у прадавні часи посавив хату мазанку на тому місці то ще не значить що він є основоположником міста. Данило Галицький там може поставив якусь сторожову вежу чи халупу, тільки того. Львів таке саме польске місто скажімо як Краків. Тому патріотичні почуття польских орлят цілком зрозумілі. Я так само підтримую героїв Крут тому що вважаю що більшовицький варвар Муравьйов мав би десь Тамбов захоплювати а не Київ.

З приводу Армії Крайової, хочу вас дещо просвітлити. Важливо зрозуміти що АК це не була зграйка бандитів-мародерів, як приміром ОУН (СС Галичина як і АК була повноцінним військовим підрозділом). АК безпосередньо підчинялося і виконувало накази союзницьких військ з Лондону(за погодження з Британцями, Американцями, та їх союзниками с СССР). Наказ про бойві дії проти ОУН-УПА, як посібників фашистів вони отримали саме від свого командування в Лондоні і Черчіль та Рузвельт були в курсі справ. Тому ті хто звинувачує АК - відразу стає на бік фашистів, бо АК воювало на боці країн переможниць, кому підчинялося ОУН-УПА відомо - Бандері, де був Бандера ? У німців. Помилково відривати українську історографію від європейської та загалом світової, бо це шлях в нікуди.

А українців має дратувати цвинтар "орлят" у Львові і героїзація бойовиків польської Арміі крайової які знищили в західній Україні десятка сіл з усім населенням. А ще польські поліцаї разом з німцями нищила наші села

А на вшануванні вояків польської Арміі крайової є вінки від українців? Від тих украінців, яких замучили польські партизани

для тих хто не в темі - Клим Савур був головним виконавцем наказу Бандери про геноцид поляків на теренах Зах. України, хокрема на Волині де польске населення на відміну від Галичини жило по селах та хуторах. А на Галичині здебільшу в великих містах Львів, Броди, Яворів ... де виконання наказу Бандери було ускладнене черкз невелийий процент українців у містах (статистичні дані є доступні в передвоєнній історичній літературі).

Памятник Климу Савуру завжди буде дратувати нащих сусідів і буде перепоною в Євроінтеграційних прагненнях українців. Доречі всі стовпи наколо нього обклєні обявами про вивчення польської мови (українці готоються до заробітків в поляків). Історія все розставила на свої місця, їто є панами а хто є служниками.

Коментар написаний за фінансової підтримки Сбєрбанка РФ . Дякую спонсорам українських освітян.

представники польської громади були на святкуванні? чомусь не бачу вінка від наших західних братів і союзників ? що за неповага до нашої історії!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.