У Рівному обговорили питання контрактної служби у ЗС України

В управлінні оперативного командування «Захід» відбувся круглий стіл з обговорення результатів роботи обласних військових комісаріатів щодо проведеної ними рекламно-агітаційної роботи з відбору громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

У заході, який відбувся під керівництвом начальника управління по роботі з особовим складом – заступника командувача військ по роботі з особовим складом управління оперативного командування «Захід» полковника Олега Герасимука, взяли участь посадові особи 8 обласних військових комісаріатів західного регіону.

Під час зустрічі офіцери підбили підсумки заходів з відбору громадян України на військову службу за контрактом за останній період та обговорили чинники, які впливають на результативність важливого завдання комплектування української армії.

Під час круглого столу також були визначені завдання щодо систематизації інформування громадськості щодо привабливості військової служби за контрактом через інтернет-ресурси, засоби масової інформації, а також створення рекламної продукції: відео-роликів, буклетів, банерів, листівок, тощо.

- Наш успіх полягає у копіткій роботі із людьми, — звернув увагу підлеглих полковник Олег Герасимук. — Ми повинні достукатися до серця кожного перспективного захисника Вітчизни, які проживають як в обласному центрі так і у віддаленому селі.

Він наголосив, що успішне виконання цього важливого завдання залежить від налагодження тісної взаємодії із владою на місцях, заручитися підтримкою громадських активістів та волонтерів. У приклад плідної роботу у напрямку рекламування військової служби за контрактом та взаємодії із органами державної влади на місцях полковник Олег Герасимук поставив Тернопільщину. Там за підтримки голови обласної державної адміністрації Степана Барни було створено та розміщено 52 білборди, профінансовано друк 5 тисяч буклетів.

Повідомляє Майор Віктор ШУБЕЦ, Регіональний медіа-центр МО України (м.Рівне).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.