У Корецькому районі відкрили дитсадок на базі НВК

В селі Невірків Корецького району відкрили дитячий садочок. Він працюватиме на базі місцевого НВК. Належну дошкільну освіту тут здобуватимуть перші 25 дошкільнят. До цього діток готували до школи в групі з короткотривалим перебуванням.

Додаткове приміщення до навчального закладу добудували за кошти місцевого бюджету. Тут облаштували навчальну, ігрову кімнати, спальню та санвузол. Ще закупили нові меблі, навчальні матеріали та розвиваючі ігри. Загалом витратили понад1 мільйон 320 тисяч гривень.

Присутні на святі начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський та керівник Корецької РДА Олексій Карпуша привітали присутніх з відкриттям закладу та подарували дітям іграшки та солодощі.

Крім того, в Невірківському НВК ввели в дію реконструйовану котельню та систему опалення. Переобладнання було здійснене в рамках реалізації мікропроектугромадської організації «Альтаїр» села Невірків. Вона стала учасником проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

Загальна вартість проекту – понад 650 тисяч гривень. З них більше 220 тисяч гривень – кошти Програми розвитку ООН, майже 405 тисяч гривень – районного бюджету та 33 тисячі – кошти громади.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.