Обласна рада готова висловити недовіру Сергію Максимову

Постійна комісія з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією Рівненської обласної ради проголосувала за те, щоб на наступній сесії облради розглянути висловлення недовіри т.в.о. начальника Головного управління Нацполіції в області Сергію Максимову, а також направити звернення міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та голові Нацполіції Хатії Деканоідзе з проханням звільнити Максимова з посади.

Таке рішення депутати прийняли через те, що в області зріс криміногенний рівень, не розслідуються скандальні злочини, а натомість Сергій Максимов ігнорує вимоги обласних обранців.

Зокрема, члени комісії запросили керівника обласного управління відзвітувати про роботу Нацполіції в області за минулий рік. Однак на засіданні присутній був заступник т.в.о. начальника ГУ Нацполіції Рівненщини Віталій Заславський. Він пояснив, що його керівник якраз перебуває на засіданні комісії, яка займатиметься переатестацією колишніх міліціонерів. Це викликало невдоволення депутатів, адже, мовляв, Сергій Максимов не має права там знаходитися.

— Це корупція у чистому вигляді. Як може керівник управління брати участь у роботі переатестаційної комісії, якщо він й сам ще не пройшов переатестацію? Як після такого люди можуть довіряти новій поліції? Я розцінюю це, як спробу тиску на членів комісії, які мають проводити переатестацію працівників поліції, — обурився голова комісії Сергій Свисталюк.

Разом з тим, проаналізувавши звіт Віталія Заславського про роботу управління Нацполіції в області за минулий рік, депутати зауважили, що злочинність на Рівненщині значно зросла порівняно з 2014 роком. Як результат, у членів комісії та присутніх активістів виникло чимало запитань та коментарів щодо роботи управління. Так, їх цікавило як розслідуються резонансні справи, пов’язані з викраденням бурштину-сирцю з управління, арештом рівненського бійця АТО Сергія Стрільця, нападами на активістів та журналістів тощо. Однак, на більшість з них Віталій Заславський не зміг відповісти.

Окрім того, депутатів обурив той факт, що до атестаційних комісій, які перевірятимуть колишніх міліціонерів, включили багатьох невідомих людей. За словами голови обласної ради Володимира Ковальчука, завдяки таким сумнівним особам до поліції можуть потрапити псевдоправоохоронці, яких не лише потрібно відсторонити від служби, а, подекуди, й притягнути до відповідальності.

— Я хочу заявити, що такі перевертні в погонах не повинні потрапити до нової поліції. Думаєте, що просто так проскочите у поліцію? — звернувся Володимир Ковальчук до Віталія Заславського. — Не проскочите! А якщо проскочите, то я все зроблю, щоб вас замінити. Тому що складається таке враження, що, при Максимову, поліції у Рівненській області немає взагалі. Злочинів більшає, бурштин видобувають цілими селами, не боячись нікого, а керівництво управління Нацполіції й досі сидить на своєму місці. Я запевняю, ми зруйнуємо те злочинне царство, яке утворилося у Рівненській поліції, — наголосив голова обласної ради.

Коментарі

Ну і класти він на всіх хотів, йому головне купити довіру Արսեն Բորիսի Ավակով, тисячу років йому життя, але на тому світі.

ПРИ ЛАЗУТКУ БУВ РОЗБРАТ,А ПРИ МАКСИМОВУ-"ВОРОВСКИЕ ПОНЯТИЯ".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.