Чи буде Аквадром у Рівному, вирішуватимуть мешканці Басівого Кута

Місцевих жителів покличуть на «громадські слухання" - пише "Радіо Трек". Один із найцікавіших інвестиційних проектів Рівного потребує схвалення мешканцями Басового Кута. Так ухвалила сесія міської ради.

Ідеться, нагадаємо, про Аквадром, який мав би досить сильно змінити «солдатський пляж» на Басівкутському озері.

Ініціаторами проекту є люди, які відомі створенням у Рівному популярних мотузкових парків. На озері ж, окрім цілої низки водних атракціонів та зони відпочинку, вони  пропонують організувати те, що викликає найбільший ентузіазм у рівненських аматорів активного відпочинку.

Вейкбординг - це досить популярний вид розваг та спорту на Заході. Щось подібне може з’явитися і в Рівному. Однак, для початку свою згоду на створення Аквадрому у Рівному мають дати мешканці Басового Кута.

Формально це будуть «Громадські слухання щодо перспективи використання прибережної земельної ділянки вздовж Басівкутського озера (поблизу рятувальної станції)».

Як повідомляє на своїй сторінці депутат Рівнеради Микола Бляшин:

- Кожен житель має можливість прийти та дізнатися хто і що планує будувати на пляжі Басівкутського озера, кожен може подати свої пропозиції щодо використання цієї земельної ділянки.

-Слухання заплановані на 25.02.2016 року (четвер) на 18:00. Місце проведення - нове приміщення ЗОШ № 14 (м.Рівне, вул. Боженова,59).

Чи може бути, що мешканці Басового кута висловляться – проти?

Теоретично такого виключати не можна, але за нашою інформацією, усі попередні консультацій вказують на те, що і депутати, які представляють Басів Кут у Рівнераді, і більшість активних мешканців селища не мають особливих заперечень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.