Рівняни можуть зареєструвати чи закрити бізнес будь-де

Цього року набрала чинності нова редакція закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». 
Як зазначає закон, всі громадські формування мають реєструватися Міністерством юстиції України та його територіальними органами. Натомість, інші юридичні особи та фізичні особи-підприємці можуть зареєструвати бізнес у виконавчих органах сільських, селищних та міських рад, районних чи обласних державних адміністраціях (У ЦНАПах, які ті створюють), у нотаріусів та акредитованих суб'єктів.
Окрім того, закон впровадив принцип екстериторіальності — провести державну реєстрацію або припинення юридичної особи, фізичної особи-підприємця, внести зміни до відомостей, що є у Єдиному державному реєстрі, і т.п. можна відтепер не лише за місцезнаходженням чи місцем проживання юридичної особи або підприємця, а у будь-якого державного реєстратора або нотаріуса в Україні.
Правда, для реалізації змін і передачі повноважень передбачено перехідний період — до 30 квітня 2016 року, повідомила начальниця управління державної реєстрації у Рівненській області Неля Ковальова.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.