Меру Рівного поставили 20 вимог щодо сайту Рівнеради

Робоча група депутатів та громадських активістів має проміжні результати проведеної роботи щодо оновлення сайту Рівнеради. Про це пише депутат Рівнеради Микола Бляшин:

Було проведено дві розширені робочі зустрічі, в яких взяли участь понад 20 людей. 
Я дякую кожному, хто витратив свій час і сили, та долучився до процесу змін сайту міста і словом, і ділом.

На останній зустрічі було підтримано такий план подальшої роботи:

завдання максимум - отримавши від Serhiy Gemberg інформацію щодо подальших кроків і можливостей реалізації концепції SMART CITY в місті Рівне, визначитися з місцем і роллю веб-сайту в цій концепції і строками та можливостями впровадження SMART CITY в місті Рівне взагалі і у разі позитивних прогнозів - почати роботу над концепцією і поступово забезпечити перехід на повністю оновлений веб-портал міста Рівне. У разі неоднозначних прогнозів - напрацювати вимоги щодо повної реорганізації сайту і забезпечити підготовку технічного завдання для нового сайту міста і на основі цього підготовленого технічного завдання здійснити пошук виконавця.

завдання мінімум – оновити існуючий сайт Рівнеради і для цього сформувати план з 20 пунктів, які послідовно впроваджувати в життя силами працівників Ради, за участі зацікавлених осіб і з контролем громадськості та депутатів.

Викладаю тут для обговорення ці 20 пунктів. Ідеї та доповнення - вітаються і можна висилати мені, або вказаувати в коментарях.

Частина з цього може бути реалізована швидко і потребує технічних рішень, частина - організаційних та вольових, а частина - фінансових витрат. 
Планую ці пункти оформити документально і будемо контролювати їх виконання.

Робимо зміни разом!

Додаю тут також 20 пунктів у текстовому форматі для зручності:

20 пунктів для покращення роботи веб-сайту Рівненської міської ради

1. Створити та запустити можливість створення, подачі і використання сервісу "електронних петицій" на веб-сайті Рівнеради. Оформити документально порядок їх використання. 
2. Створити та наповнити актуальною інформацією, в тому числі в графічній формі і з можливістю порівняння показників, розділ "відкритий бюджет" міста Рівне з використанням кращих практик в Україні (Вінниця, Київ) та візуалізацією данних і можливістю їх порівняння. 
3. Забезпечити оприлюднення всіх актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування з усіма додатками, якщо вони наявні на момент оприлюднення рішення, а в разі їх відсутності - оприлюднювати додатки негайно після їх підготовки.
4. Оприлюднювати надалі всі розпорядження міського голови, окрім випадків прямо передбачених законом (інформація з обмеженим доступом) і в цьому разі врахувати те, що обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.
5. Оприлюднити інформацію щодо депутатів Рівнеради, зокрема забезпечити наявність інформації про поштову адресу, номери засобів зв’язку, електронну пошту, відомості про час прийому всіх депутатів ради, біографічні відомості про усіх депутатів Рівненської міської ради 7 скликання, оприлюднити декларації про майно, доходи і видатки фінансового характеру депутатів Рівненської міської ради, що містять також відповідну інформацію про членів їх сімей.
6. Розмістити інтерактивну карту міста з межами територіальних виборчих округів. Нанести на карту інформацію про депутатів (фото, партійність, місцезнаходження та графік прийому приймальні), які обрані у цих виборчих округах.
7. Вчасно оприлюднювати інформацію про сесії Рівнеради та проект порядку денного сесії з можливістю перегляду проектів рішень, які включені до сесії в одному місці і без необхідності пошуку цих проектів рішень серед оприлюднених. 
8. Забезпечити онлайн трансляцію в мережі Інтернет сесії Рівнеради з можливістю збереження і пошуку відеоархіву сесій.
9. Оприлюднювати своєчасно протокол, аудіозапис сесії Рівнеради, та стенограму засідань сесії Рівнеради.
10. Оприлюднювати завчасно графік засідань та інформацію про всі засідання і порядок денний всіх постійних та інших комісій Рівнеради.
11. Під час оприлюднення проектів рішень Рівнеради вказувати автора і ключові слова рішення та забезпечити можливість сортування проектів рішень за автором, датою оприлюднення, ключовими словами і пошук серед проектів рішень та їх зв'язок з інформацією про порядок денний сесії та/або комісії. 
12. Забезпечити оприлюднення і оновлення списку комунального майна, яке передається в оренду з вказівкою строку приймання заяв. В анонсах на сайті оприлюднювати інформацію про все комунальне майно, яке мають намір передати в оренду, виставити на конкурс, тощо.
13. Актуалізувати і оновити інформацію в усіх розділах, що є на сайті відповідальними виконавцями. 
14. Забезпечити оприлюднення повної останньої версії генерального плану міста з усіма додатками, в тому числі текстової частини.
15. Оновити та актуалізувати інформацію про управління та відділи Рівнеради, зокрема вказати інформацію про структуру, завдання, цілі, контакти, засоби зв'язку, звіти про використання коштів, бюджетні запити, звіти про виконання програм. Інформація про підрозділи має подаватися за одним шаблоном. 
16. Оновити та актуалізувати інформацію про державні закупівлі, плани закупівель, відображати звіти і відомості про результат закупівлі, відомості про допорогові закупівлі. 
17. Оприлюднити графік руху громадського транспорту (карту з маршрутами і відомостями про кожен маршрут) та забезпечити його оновлення у разі внесення змін.
18. Нормативно закріпити відповідальну особу (осіб) за оновлення інформації та забезпечення належного функціонування сайту та своєчасне оновлення інформації на сайті. Підготувати положення про порядок роботи веб-сайту.
19. Розмістити інформацію про усі підприємства, установи та організації (керівники, контактна інформація, сфера діяльності), що належать до сфери управління міської ради, та інформацію (керівники, контакти) про установи і заклади соціальної сфери (освітні, медичні заклади, соціальні служби, заклади культури тощо), що належать до сфери управління Рівненської міської ради.
20. Створити на сайті Рівненської міської ради спеціальну онлайн-форму для подання запиту на інформацію безпосередньо з сайту.

 

Ключові слова: 

Коментарі

В 90 роках попереднього століття це було б актуально. Наявність засобів для інтерактивного відтворення руху транспоту будуть обговорювати напевно в XXII столітті. Навіщо переймати досвід Луцька, де не тільки онлайн бачать, яка де маршрутка їде та й контролюють розхід пального. http://ua.comments.ua/.../198704-lutski-marshrutki... А на зарубіжні досягнення взагалі навіщо зветрати увагу, де на кожній зупинці табло, що висвітлює скільки секунд залишилось до приходу того чи іншого транспорту. Краще будем користуватись вордом та сфотаграфуєм депутатів де живуть і назвем це інтерактивною картою. Це що коли будем клікати на лице народного депутата в нього мобілка спрацює, чи в чому інтерактивність заключається? Чи може назва така чудернацька SMART CITY перетворить веб-сторінку в ІТ - прорив ))) Чудеса в решеті.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.