Депутати подали в суд на Рівненську міськраду і Хомка

На Рівненську міську раду та міського голову Володимира Хомка депутати міськради від фракцій "Укроп", "Громадський контроль" і "Радикальної партії" подали позов до суду. Приводом для цього стало те, що, на думку міських обранців, виконком міської ради затверджено незаконно. Тому рішення про його утворення вони оскаржують у суді. Про це повідомив депутат міськради Святослав Стельмащук.

- На переконання депутатів Рівненської міської ради трьох фракцій – «ВО «Громадський контроль», «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та Радикальної партії Олега Ляшка, під час його формування та утворення було допущено ряд порушень норм законодавства, в тому числі процедуру обговорення та опублікування. Зокрема, рішення про затвердження Рівненського міськвиконкому було опубліковано за 1 день до прийняття, а не за 20 днів, як передбачає закон. Окрім того, під час обговорення цього питання на сесії Рівненської міської ради наполягання депутатів зазначених фракцій не виходити за межі Закону були проігноровані, а рішення підтримане, - розповів Святослав Стельмащук.

Депутат Олександр Довжиниця додає, що також порушенням є і те, що до складу виконкому входять керівники комунальних підприємств-монополістів - "Теплоенерго" і "Рівнеоблводоканал".

- Будучи в складі виконкому, вони можуть лобіювати свої інтереси і впливати на затвердження тарифів. Тут явно є конфлікт інтересів, - каже Олександр Довжиниця.

У свою чергу, Роман Стасюк зазначає, що закон існує для того, щоб його дотримувалися, а не для лобіювання окремих інтересів, що нині простежується.

- Відповідачем у справі є Рівненська міська рада та міський голова Рівного Володимир Хомко, - підкреслює депутат.

Перше судове засідання щодо цього відбудеться 24 лютого о 10 годині в Рівненському міському суді, що на вулиці Шкільній. Справу розглядатиме суддя О Першко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.