У Рівному відкриють виставку скульптора, який є автором єдиного пам'ятника Тарасові Бульбі-Боровцю

16 лютого о 12.00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється перша виставка нового проекту «Творчий портрет митця». Вона буде присвячена Миколі Сіваку, який є знаним рівненським художником, скульптором, керамістом і живописцем, автором першого у світі пам’ятника засновнику УПА «Поліська Січ» Тарасові Бульбі-Боровцю у Березному.

.- На виставці в музеї представлені 11 скульптурних творів у бронзі та 18 живописних полотен, які були виконані в останні роки. Одна із картин надійшла на виставку із мольберта. Творчість Микола Сівака пронизана українською народною пісенною творчістю, легендами і переказами. У його картинах краса Карпат, велич замків, чарівність жінки і просто любов до життя. Авангардизм, пластика, символізм і народність характеризують творчість Миколи Сівака, - розповідає автор проекту, завідуюча відділу виставок комунального закладу «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради Галина Данильчук.

Микола Сівак народився у Хмельницькому 1953 року. Перші професійні уроки отримав у цій же школі. Далі — навчання у Вижницькому училищі прикладного мистецтва (1973 рік). Після служби у війську закінчив Львівський інститут декоративно-прикладного мистецтва (нині — Академія). Член Національної спілки художників України, учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних виставок. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.