Рівненські ветерани війни в Афганістані: "Наші побратими, діти та онуки зараз боронять нашу державу від російської агресії"

Ветерани війни в Афганістані згадують полеглих товаришів на зібранні РМО захисту сімей загиблих, померлих та ветеранів локальних конфліктів . В річницю виведення радянських військ з Афганістану ветерани та вдови зібрались в міському будинку культури. 


- Цей день навряд чи можна назвати святом, це спогад, панахида за тими хто загинув чи постраждав в локальних конфліктах. Вже немає СРСР, яка розв’язала ту криваву війну, але є люди, вдови, діти та онуки. Про них теж треба дбати. Воїни-афганці пізніше стали основою армії незалежної України, навіть на пенсії є активними учасниками громадського життя, відстоювали свободу на Майдані. Ті кому дозволяє здоровя – знову воює. Наші побратими, діти та онуки зараз боронять нашу державу від російської агресії. Тому що головний обов’язок солдата – захищати свою державу, - розповів голова правління РМО захисту сімей загиблих, померлих та ветеранів локальних конфліктів Петро Шемейко.

Ключові слова: 

Коментарі

а чому вони досі не в АТО, в в тилу сальце ласують ?? Чому необстріляні 17річні юнаки зараз мають сидіти в окопах по пояс в воді в степах Донбасу, а годовані здорові мужики собі горілочку пьють і москальскі пісенькі під гітару бренькають. Таких людей з бойовим досвідом мали би призвати в першу чергу. Ганьба!

Громадо, а ви як вважаєте?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.