Прокуратура: начальник ЖКП "Західне", "радикал" Микола Тарасюк порушив закон "Про протидію корупції"

Рівненська місцева прокуратура встановила, що начальник ЖКП "Західне", "радикал" Микола Тарасюк порушив закон про "Про протидію корупції".

Як писав раніше сайт "ВСЕ" начальник шляхово-експлуатаційного управління Рівненського міськвиконкому Віктор Климук та начальник ЖКП «Західне» Микола Тарасюк, наприклад, почали плодити приватних конкурентів «ефективно працюючим» міським ЖКП. Вони разом із Анастасією Словянською цьогоріч заснували Товариство з обмеженою відповідальністю "Управляюча компанія "Західна". Навіть  кожен із них вклав у нього більше 50 тисяч власних коштів - так переживали за майбутнє комунальної сфери. Микола Тарасюк обмежував себе у всьому і витратив на ТОВ майже половину річного заробітку. А ви кажете. Навіть більше - попервах очолював ТОВ «УК «Західна», однак після публікації на сайті «ВСЕ» змушений був обрати все-таки ЖКП «Західне». Тим часом директором ТОВ «УК «Західна» обрали… майстра ЖКП «Західне» Володимира Якимчука. 

Журналіст "ВСЕ", виконавчий директор ГО "Антикорупційний моніторинг" Юрій Дюг звернувся з заявою до прокуратури м. Рівне з проханням перевірити чи немає в діях комунальників конфлікту інтересів. 

От що роз`яснила прокуратура: 

"Начальник житлово-комунального підприємства «Західне» Тарасюк Микола Михайлович з 27.07.2015 по 13.11.2015 був одним із засновників Товариства з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія Західна» (далі ТзОВ «Управляюча компанія Західна»), місцезнаходження якої місто Рівне вул. Вербова, 20.

Тобто, Тарасюк М.М., будучи начальником ЖКП «Західне», яке відповідно до статуту даного товариства розташоване за адресою: вул. Вербова, 20, м. Рівне, Рівненська обл., вжив всіх дій щодо здійснення реєстрації за місцем своєї роботи ТзОВ «Управляюча компанія Західна».
Таким чином, в діях Тарасюка М.М. вбачається потенційний конфлікт інтересів, тобто наявність у особи приватного інтересу у сфері який він виконує свої службові обов’язки чи представницькі повноваження, що може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття ним рішення, а також на вчинення чи не вчинення ним дій під час виконання наданих йому службових повноважень.
Водночас, під час проведення перевірки встановлено, що начальник ЖКП «Західне» Тарасюк М.М., у порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», при наявності в його діях потенційного конфлікту, при прийнятті ним рішення та вчинення всіх необхідних дій щодо здійснення реєстрації ТзОВ «Управляюча компанія Західна» за адресою ЖКП «Західне», яке розташоване за адресою: м. Рівне вул. Вербова, 20, не повідомив безпосереднього керівника - Рівненського міського голову про вказані факти.
Враховуючи викладене, своїми діями начальник ЖКП «Західне» Тарасюк М.М. порушив вимогу щодо запобігання та врегулюванню наявності в його діях потенційного конфлікту інтересів, а саме ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Водночас, відповідно до ст. 172-7 КУпАП відповідальність за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів передбачена за реальний конфлікт інтересів.
На підставі викладеного, Рівненською місцевою прокуратурою відповідно до вимог частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення або невиконанню вимог цього Закону в інший спосіб, міському голові внесено подання щодо накладання дисциплінарного стягнення. "

 

Ключові слова: 

Коментарі

Шановний, пане Дюг!!!Хочу донести до вашого відома, що мій тато - людина з простої, селянської сім'ї, яка в цьому житті добилася всього самостійно! А що стосується Вашої нічим не підтвердженої думки про його так звані "догани", то хочу Вам сказати, що в мого тата є дуже багато подяк за вагомий внесок в розвиток міста, і не тільки!!! За 51 рік свого життя він пропрацював всього навсього на двох посадах: 1). Рівненський завод безалкогольних напоїв - перший заступник генерального директора (12 років); 2). ЖКП "Західне" - начальник (13 років), що свідчить про його високий професіоналізм у будь - якій довіреній йому справі.
Ми гордимося своїм татом і його досягненнями, тому що на власні очі бачили всі ті зусилля, нерви, здоров'я, які він приклав для того, щоб всього добитися!
До речі, це Вам на замітку, нас у тата четверо, троє з нас вже мають вищу освіту, завдяки тому, що він постійно наполягав на навчанні, і не про куплені дипломи зараз йдеться мова, які ви потім нам припишете, а дійсно про знання, які зараз нам допомагають працювати на посадах, які ми до речі теж, по прикладу тата, здобули самі!!!
І на майбутнє, просто хочу Вас попросити - облиште особу мого тата і перестаньте безпідставно поливати його брудом!!! До мого прохання вдало підходить український афоризм: "Перш ніж шукати піщинку в чужому оці - дістань зі свого колодину"!!!!!!
Дякую Вам за увагу і всім вашим очільникам!!!!
З повагою любляча донька Тарасюка Миколи Михайловича - Тимощук Марія Миколаївна!!!!!

Ой багао горя принесуть на рівненщину радикали, буде велике протистояння київських ділків яких вони з собою приведуть з мешканцями полісся, короче друге АТО.

Я, так розумію, Тарасюку мають дати догану !
Якщо так і буде, то це буде автоматичне звільнення... Бо Тарасюк вже має одну чи дві догани на посаді начальника ЖКП...
А краще б його посадили... Було б ефективніше в боротьбі з корупцією.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.