Сьогодні засідатиме Рівненський міськвиконком

16 лютого о 14:30 відбудеться засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради в залі засідань за адресою вул. Соборна, 12а (3 поверх). 

До порядку денного засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради включені наступні питання:

Про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання населення міста Рівного в січні 2016 року. Доповідає: Покоєвчук Вікторія Михайлівна - начальник управління охорони здоров'я.

Про стан надання медичної допомоги дитячому населенню м. Рівного та хід виконання міської програми “Діти Рівного”. Доповідає: Покоєвчук Вікторія Михайлівна - начальник управління охорони здоров'я.

Про хід виконання міської Програми “Спортивний майданчик на 2015 - 2019 роки” у 2015 році. Доповідає: Шевчук Сергій Анатолійович - начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Про висунення кандидатруи для присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”. Доповідає: Шевчук Сергій Анатолійович - начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Про хід виконання міської цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Доповідає: Міщеня Андрій Іванович - начальник служби у справах дітей.

Про створення комісії з питань безоплатної передачі квартири. Доповідає: Марщівська Наталія Володимирівна - начальник відділу обліку та розподілу житла.

Про розгляд звернень громадян, підприємств та організації міста з житлових питань. Доповідає: Марщівська Наталія Володимирівна - начальник відділу обліку та розподілу житла.

Про організацію роботи ярмарку. Доповідає: Остапенко Ігор Миколайович - начальник управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування.

Про стан розгляду звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету Рівненської міської ради протягом 2015 року. Доповідає: Гіль Ангеліна Сергіївна - начальник відділу звернень громадян.

Про внесення змін до рішення виконкому від 13.10.2009 № 163 “Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”. Доповідає: Миронюк Віталій Мілейтійович - начальник управління транспорту і зв'язку.

Про розгляд скарги на постанову адміністрації комісії. Доповідає: Лапюк Володимир Михайлович - заступник начальника управління житлово-комунального господарства.

Про преміювання за січень 2016 року. Доповідає: Шульга Віктор Олексійович - начальник управління бюджету і фінансів.

Різне.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Коментарі

останній пункт цікавить депутатів мабуть більше всього

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.