17 лютого у Рівному обговорюватимуть зміни до бюджету

17 лютого 2016 року, у середу, о 14:30 в залі засідань виконавчого комітету (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії С. Паладійчук). 

До порядку денного засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю включені наступні питання:

Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін і доповнень до Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2013 – 2017 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 06.12.2012 № 2629 (із змінами). (М. Кирея)

Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Міської цільової соціальної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016 – 2020». (Р. Демуров, В. Бабак)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста Рівного на 2016 рік для надання матеріальної допомоги мешканцям вулиць Вербової, Івана Огієнка, Лермонтова, які постраждали внаслідок підтоплення» від 29.01.2016 № 187». (Р. Демуров)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про зменшення статутного фонду Комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради». (В. Миронюк)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до Програми військово-патріотичного виховання молоді та організації підготовки громадян міста рівного до призову і до служби у Збройних силах України та інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 17.03.2011 № 291 (зі змінами)». (С. Шевчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до Міської Програми підтримки молоді на 2009 – 2015 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 10.02.2009 № 2225 (зі змінами)». (С. Шевчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про Програму розвитку мотоциклетного спорту (спідвею) в місті Рівному на 2016-2020 роки». (С. Шевчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Програми «Відродимо у Рівному замок (палац)» на 2016 -2018 роки». (Т. Максименко)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про розірвання двосторонніх угод міста Рівне з російськими містами побратимами». (О. Карпяк)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Програми підтримки ОСББ у м. Рівному та ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне на 2016-2018 роки». (Г. Галаша)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Будівельників, 1». (С. Таргоній)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність шляхом викупу та в оренду на вул. Князя Володимира, 109. (С. Таргоній)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Чернишова, 9-А. (С. Таргоній)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Мітіна Ю. О.» (Щодо вирішення питання гарячого водопостачання у гуртожитку по вул. Відінській, 37»)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Романюк Л. В.» (Щодо відновлення зелених насаджень, що зрізані незаконно біля буд.33 на вул. Млинівській)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Туровської Л. В.» (Щодо створення комісії для обстеження технічного стану підвалу житлового будинку № 23 на Проспекті Миру з метою з’ясування причини його постійного підтоплення)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Чугуєвця А. О.» (Щодо стихійного сміттєзвалища на повороті вул. Їжакевича поруч з ЗОШ № 14)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Чугуєвця А. О.» (Щодо зрізання високорослих та аварійно-небезпечних дерев вул. Чорновола 162 та 164 ; біля світлофору біля ЗОШ №16 до магазину;)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Чугуєвця А. О.» (Щодо необхідності передбачити кошти на проведення каналізації в масиві Басів Бут між вул. Боженова та Красильнікова, від ЗОШ № 14 до вул. Ботанічна)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Чугуєвця А. О.» (Щодо необхідності передбачити кошти на здійснення асфальтування доріг та ремонт асфальтного покриття. Перелік вулиць.)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Чугуєвця А. О.» (Щодо необхідності передбачити кошти на прочищення потічка довжиною 80 метрів біля буд № 92-а вул. Малорівненська)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Чугуєвця А. О.» (Щодо необхідності передбачити кошти на встановлення дитячого майданчика на вул. Малорівненська біля буд 125-д)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про депутатський запит депутата Рівненської міської ради Чугуєвця А. О.» (Щодо необхідності передбачити кошти на вжити заходи щодо освітлення вулиць: Зофе, Червонія, Боженова, Малорівненська)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про звіт про виконання бюджету міста Рівного за 2015 рік». (В. Шульга)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про зміни до бюджету міста Рівного на 2016 рік». (В. Шульга)
Різне.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.