Голова Рівненської облдержадміністрації зустрівся із родиною «Госпітальєрів»

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков зустрівся із родиною військових медиків добровольчого батальйону «Госпітальєри» – Ларисою, Юрієм та Ярославом Кириковичами.

«Мама», «Батя» та «Ярий» - такі позивні мають волонтери – нещодавно отримали орден «Народний Герой України» - українську недержавну нагороду, запроваджену торік.

Сім’я із Зарічного часто перебуває на передовій у зоні АТО. Раніше Лариса працювала в реанімації пологового будинку, а її чоловік Юрій – на швидкій при обласній лікарні. У них двоє дітей та троє внуків. Весною 2014 року їхній син Ярослав добровольцем відправився на Схід. Спочатку батько, а згодом і мати вирушили за сином – у зону АТО. Родина рятує життя бійців, незважаючи на кулі та "Гради". Зараз вони у резерві, втім, якщо обстріли посиляться, сім'я знову повернеться на Схід.

«Народне визнання – це найвища нагорода для волонтерів, - зазначив Віталій Чугунніков, вітаючи родину лікарів-добровольців. – Я гордий тим, що саме на Рівненщині живуть такі прості і водночас героїчні люди. Саме у вас сила нашої країни і саме на вас має рівнятися суспільство».

Сім’я Кириковичів розповіла про свою діяльність у зоні АТО, пов’язану із серйозними ризиками, а також про те, що найбільше турбує – правові проблеми добровольців, які до сьогодні не мають чіткого юридичного статусу.

«Для мене особисто неважливо, де служить боєць. Головне, що він з честю виконує свій обов’язок. Водночас добровольці – це вже герої, бо не сидять вдома, не чекають повісток. І поки питання не врегульоване на законодавчому рівні, я робитиму усе від мене залежне, аби наші волонтери та військові, у тому числі добровольці, мали усю необхідну допомогу», - запевнив Віталій Чугунніков.

Так, за словами Віталія Чугуннікова, саме з цією метою на Рівненщині діє Центр допомоги учасникам АТО. Аби максимально швидко вирішити проблеми тих, хто побував на війні, на Рівненщині об’єдналися волонтери, громадськість та влада.

Ключові слова: 

Коментарі

О!!!!! То воно з'явилося на роботі?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.